HABERLER

METİN ŞENTÜRK’ÜN BABASI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Ünlü şarkıcı Metin Şentürk’ün dün hayatını kaybeden babası Şükrü Şentürk, bugün Fatih Camii’nde kılınan öğle namazına müteakiben Eski Kozlu M-ezarlığı’na defnedildi.

Şarkıcı Metin Şentürk, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bir süredir h-astanede te-davi gören babası Semih Şentürk’ün hayatını k-aybettiğini duyurdu. Şentürk, bugün kılınan c-enaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı. Birçok ünlü isim, baba a-cısıyla s-arsılan ünlü şarkıcıyı yalnız bırakmadı.SANATÇI DOSTLARI DA KATILDI

Şükrü Şentürk, bugün Fatih Camii’nde kılınan öğle namazına müteakiben Eski Kozlu M-ezarlığı’na d-efnedildi. Metin Şentürk’ün a-cı gününde sanatçı dostları yalnız bırakmadı. Törene, İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, oyuncu Oktay Kaynarca, Şoray Uzun ve sanat dünyasından isimler katıldı. Ce-naze namazı sonrası babasının ta-butunu omuzlayan Metin Şentürk’ün hayli ü-zgün olduğu görüldü.

“AİLE OLARAK A-CIMIZ BÜYÜK”

Ce-nazede taziyeleri kabul eden Metin Şentürk ‘Aile olarak ac-ımız büyük babamızı k-aybettik. Kendisi 90 yaşındaydı son bir ayı da ha-stanedeydi. Belirgin bir ra-hatsızlığı yoktu, Allah’ın takdiri böyle oldu’ dedi.A-CI HABERİ INSTAGRAM’DAN DUYURMUŞTU

Sosyal medya hesabı Instagram’dan babasıyla olan bir fotoğrafını paylaşan Şentürk, “Allah’tan sonra hayata gelme vesilem olan biricik babamı kaybetmiş bulunuyorum… Ce-nazesi yarın öğle namazını takiben Fatih Camii’den kaldırılacaktır” notunu düşmüştü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı