Mehmet Ali Erbil’in Artık Vasiyeti hazır ! Vasiyetini Yazdı . . .

Mehmet Ali Erbil’in hastalanmadan bir ay önce avukatıyla vasiyetini hazırladığı öğrenildi.

Yaşadığı talihsiz kaza sonrası uzun zamandır yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil’in kazadan bir ay önce avukatına vasiyet hazırlattığı öğrenildi. Ünlü şovmenin ayrıca kazadan önce çocuklarıyla plan yaptığı sömestirde Bulgaristan’a gitmek için bilet aldığı da ortaya çıktı.

ESKİ EŞİ KONUŞTU

Evinin banyosunda düşerek kaburga kemiklerini kırması sonrasında diğer hastalıkları da nükseden şovmenin eski eşi oyuncu Nergis Kumbasar ise, Erbil hakkında şöyle konuştu:,”Mehmet Ali’nin durumu her geçen gün iyiye gidiyor. Allah kısmet ederse yakın süre içinde düzeleceğine inanıyorum.’

”Mehmet Ali’nin durumu her geçen gün iyiye gidiyor. Allah kısmet ederse yakın süre içinde düzeleceğine inanıyorum.”

KARDEŞİ AÇIKLAMIŞTI

Yeşim Erbil, son açıklamasında yeniden yoğun bakıma alınan kardeşi için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Abim solunum cihazından ayrılmıştı ve ‘ara yoğun bakım’ denilen odaya alınmıştı. Tabii tedavisi devam ediyordu.””1 Ocak 2019 akşamı nefes almada sorun yaşadığı için yeniden yoğun bakıma alındı ve tedbir amaçlı solunum cihazına bağlandı.””Bilinci açık, neler olduğunu biliyor. Bu olumsuzluk daha önce yaşananlar gibi değil, umuyorum ki daha kısa sürede solunum cihazından ayrılacak.””Bu tarz gelişmeleri anlık haber vermememizin nedeni bu olumsuzluğun hemen düzelebilecek olması beklentisi. Haberler yayılınca sizlere doğru bilgileri aktarmak istedik.. Dualarımız abim ile. Hepinize teşekkürler.”