HABERLER

KOMŞUNUN KARISINI K-AÇIRDI S-AVUNMASI İSE PES DEDİRTTİ

ATV ekranlarında Esra Erol’un sunumuyla ekrana gelen programda komşunun ha-mile karısını iki kez k-açırıp kuma yapan Murat Dinç’in anlattıkları izleyicileri ş-aşkına uğrattı. Dinç, k-açırdığı kadının kocası için de “Kanatsız kuş” benzetmesini yaptı.Esra Erol’un programında izleyenlerin ağzını açık bırakan bir o-lay yaşandı. Programa katılan Ali Tolu, resmi nikahlı eşi ve aynı zamanda 5 aylık ha-mile olan Gamze Tolu’nun; komşuları Murat Dinç ve onun eşi Yurdagül Dinç tarafından k-açırıldığını açıkladı.

CE-ZAEVİNE GİRMESİNİ FIRSAT BİLMİŞ

2013 yılında evlenen çiftin hayatları 2017 yılında komşuları Murat Dinç’in saplantılı bir şekilde Gamze Tolu’ya t-aciz etmeye başlaması ile k-abusa döndü. Ali Tolu’nun geçtiğimiz yıl ce-zaevine girmesini fırsat bilen komşu Murat Dinç, yıllardır rahatsız ettiği komşusunun karısını ka-çırmış ve yaklaşık 4 ay eşi, çocukları ve torunlarıyla beraber yaşadığı evde a-lıkoymuş.İKİNCİ KEZ K-AÇIRMIŞ

Ali Tolu ce-zaevinden çıkmadan bir gün önce ise Murat Dinç ko-rkarak k-açırdığı Gamze’yi annesinin kapısının önüne bırakıp k-açmış. Temmuz ayında ha-mile kalan Gamze Tolu ve eşi Ali Tolu yıllardır hasretini çektikleri be-bek özlemi ile havalara u-çmuş. Fakat bu mutluluk uzun sürmemiş. Gamze Tolu 11 Kasım 2019 tarihinde Murat Dinç tarafından 2. kez tekrar k-açırılmış.

POLİS O-PERASYON DÜZENLEDİ

Çorum’un Sungurlu ilçesinde yaşanan ikinci ka-çırma vakası sonrası Esra Erol devreye girdi. Murat Dinç ve ailesinin Gamze’yi alarak Çankırı’ya yerleştiği bilgisine ulaşıldı. Düzenlenen polis o-perasyonu ile Gamze Tolu, Murat Dinç ve karısı tarafından t-utulduğu evden k-urtarıldı. Polisin gözaltına aldığı Murat Dinç ile eşi sorgunun ardından çıkarıldığı mahkemede serbest kaldı ve Esra Erol’un programına katıldı.CANLI YAYINDA YÜZLEŞTİLER

Bütün tarafların yüz yüze geldiği programda Murat Dinç’in sözleri ekran başındakileri şa-şkına uğrattı. Dinç’in iddiasına göre Gamze Tolu da onu seviyordu. Dediğine göre Gamze ile sabahlara kadar telefonla görüşüyorlardı ve sürekli ona a-şık olduğunu söylüyordu. Gamze Tolu’nun eşi tarafından şi-ddete ma-ruz kalınca kadın sı-ğınma evine yerleştiğini belirten Murat Dinç, oradan ilk aradığı kişinin de kendisi olduğunu söyledi. Gidip onu oradan aldığını belirten Murat Dinç, genç kadının evine döndüğünü ve il-işkilerinin devam ettiğini aktardı.

“BANA K-AÇIR DEDİ, K-AÇIRDIM”

Murat Dinç şunları anlattı: “Biz Gamze ile sabahtan akşama kadar gezerdik, akşamda sabaha kadar görüntülü konuşurduk. Gamze ‘beni k-açır’ dedi. Annesi de y-alvardı ‘k-açır kızımı’ dedi. Biz bunun üzerine k-açtık olmadı geri döndük. Gamze ‘sen beni bıraktın ya p-işman olacaksın’ dedi. Kocası Ali ce-zaevine girince hem Gamze’ye hem ona para verdim. Sonrasında Gamze yine beni ka-çır dedi. 2 tane sıfır valiz aldım.”

KARISI U-TANCINDAN YÜZÜNÜ KAPATTI

Murat Dinç bunları anlatırken yanında oturan karısı Yurdagül Dinç, u-tançtan yüzünü sakladı. Esra Erol da “Siz bunları rahat rahat anlatırken bakın karınız ne halde” diyerek onun duruma dikkat çekti. Murat Dinç ise Esra Erol’un sözlerine “Karım hiçbir halde değil ben doğruyu anlatıyorum” şeklinde karşılık verdi.

“EŞİ C-EZAEVİNDE, BU KANATSIZ KUŞ GİBİ”

Ali Tolu ce-zaevine girince Gamze, Murat Dinç ve onun eşiyle birlikte 5 ay boyunca kuma olarak yaşamış. Murat Dinç bu durum için ise “Eşi ce-zaevinde, bu kanatsız kuş gibi” benzetmesiyle Esra Erol’u çil-eden çıkardı.“NASIL KABUL ETTİNİZ?”

Esra Erol, Murat Dinç’in ‘kanatsız kuş’ benzetmesi üzerine sözü eşi Yurdagül Dinç’e “Eşiniz kanatsız kuşla akşam bir odaya giriyor. Bu il-işkiyi nasıl kabul edip nasıl göz yumdunuz?” diyerek isyan etti.

“BUNU HİÇBİR KADIN KABUL ETMEZ”

Esra Erol’un bu sözleri üzerine Murat’ın eşi, “Bunu hiçbir kadın kabul etmez. Ama çocuklarım için, başka gidecek yerim olmadığı için katlandım” diyerek ça-resiz kaldığını ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı