HABERLER

KOCASI SABAHA KARŞI YANINA GİTTİĞİNDE ŞOKE OLDU!

Edinilen bilgiye göre olay, Seyhan ilçesine bağlı Gülbahçesi Mahallesi 13248 Sokak 2 numaralı evde saat 06.00’da meydana geldi. Bilcan Abik (19) yaklaşık 2 ay önce resmi nikah olmadan ka-çarak İlhan Demir ile birlikte yaşamaya başladı. Dün akşam ise Demir ailesi 2 katlı evlerinin damına çıkarak burada akşam sohbet etti.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Abik bir süre sonra uyumak isteğini söyleyerek eve inip ya-tak odasına geçti. Kocası Demir ise misafirleri gönderdikten sonra hava sıcak olduğu gerekçesiyle evin damında yattı. Demir, sabah saat 06.00’da kalkarak eşinin yanına gitmek istedi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Ancak yatak odasına girmek istediğinde kapıyı açamadı. Bunun üzerine kapıyı zo-rlayıp açtığında dünyası başına yıkıldı.eşinin tavandaki demire fuları ile kendini a-stığını gördü.

Ce-nazesi adli tıp mo-r-guna getirilen genç kadının ailesi ile kocasının ailesi birbirlerini su-çlayınca aralarında ka-vga çıktı. Birbirlerine t-aş atan grubu araya giren vatandaşlar engelledi. Olayda bir kişi başından ya-ralandı. Ka-vga yatıştıktan sonra genç kadının ce-nazesi yakınları tarafından Küçükoba M-ezarlığı’na götürülerek defnedildi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Bu İçerik kopyalanamaz !!
Kapalı
Kapalı