KOCASI SABAHA KARŞI YANINA GİTTİĞİNDE ŞOKE OLDU!

Edinilen bilgiye göre olay, Seyhan ilçesine bağlı Gülbahçesi Mahallesi 13248 Sokak 2 numaralı evde saat 06.00’da meydana geldi. Bilcan Abik (19) yaklaşık 2 ay önce resmi nikah olmadan ka-çarak İlhan Demir ile birlikte yaşamaya başladı. Dün akşam ise Demir ailesi 2 katlı evlerinin damına çıkarak burada akşam sohbet etti.

Abik bir süre sonra uyumak isteğini söyleyerek eve inip ya-tak odasına geçti. Kocası Demir ise misafirleri gönderdikten sonra hava sıcak olduğu gerekçesiyle evin damında yattı. Demir, sabah saat 06.00’da kalkarak eşinin yanına gitmek istedi.

Ancak yatak odasına girmek istediğinde kapıyı açamadı. Bunun üzerine kapıyı zo-rlayıp açtığında dünyası başına yıkıldı.eşinin tavandaki demire fuları ile kendini a-stığını gördü.

Ce-nazesi adli tıp mo-r-guna getirilen genç kadının ailesi ile kocasının ailesi birbirlerini su-çlayınca aralarında ka-vga çıktı. Birbirlerine t-aş atan grubu araya giren vatandaşlar engelledi. Olayda bir kişi başından ya-ralandı. Ka-vga yatıştıktan sonra genç kadının ce-nazesi yakınları tarafından Küçükoba M-ezarlığı’na götürülerek defnedildi.