KOCAM CİNSİYET DEĞİŞTİRİNCE DAHA İYİ ANLAŞMAYA BAŞLADIK

48 yaşındaki güzellik uzmanı Fiona, kocası Stephen c-insiyet değiştirmek istediğini kendisine söylediği zaman d*ehşete kapıldı. İlk zamanlar bu değişimi kabullenmek istemeyen Fiona, kocasını bo*şanmakla te*hdit etti.

Fakat Stephen, bir kadına dönüşüp Stephanie olarak yaşamaya başlayınca, Fiona k*ocasının bu durumunu kabullendi’.Stephanie’nin bu şekilde yaşamaktan daha mutlu olduğunu görüyorum ve bu beni mutlu ediyor.

Evliliğimiz her zamankinden daha güçlü ve hala mutlu bir aile olduğumuz için çok sevinçliyim.’ diyen Fiona, kocasıyla 1987 yılında evlendiklerini ve 10 yıl sonra eşinin kendisine c*insiyet değiştirmek istediğini itiraf ettiğini belirtti

Cinsiyet değiştirerek kadın olan 47 yaşındaki Stephanie, yaklaşık 10 yaşından beri kendisinde farklı bir şey olduğunu hissettiğini söylüyor.

Cinsiyet değiştirmediği için ağır bir bunalım yaşayan Stephen, 2013 yılında daha fazla dayanamayacağını belirterek hormon tedavisine başlamış ve bir süre sonra cinsiyet değiştirmiş.Çocukları ise Stephanie’ye hala ‘baba’ diye sesleniyor.