HABERLER

KIYMET BİLİN AZİZİM DOKTOR AĞLAYARAK BU RESMİ PAYLAŞTI

Bir doktor olarak pek çok kadının do-ğumuna girdim. Ne zaman do-ğum odasına girsem, bütün annelere yardım etmesi için Allah’a dua ediyorum. Bir kadının sadece bebeğini 9 ay taşıması değil, doğurmasının da imkansız bir s-ancı verdiğini, ne kadar zor olduğunu biliyorum..Bugün yüreklerimiz b-urkuldu, bir anneyi kaybettik

Bu kadın tam 14 yıldır çocuk yapmaya çalışıyordu. Bilimin her türlü imkanını kullandık, il-aç ve her türlü tedaviyi denedik. Ve nihayet, Allah’ın isteği ile ha-mile kaldı, fakat aynı zamanda ra-hminde bir tü-mör de büyüyordu.Ha-milelik sürecinde tü-mör yavaş yavaş eriyerek kayboldu, herşey iyiye gidiyordu. Do-ğum sırasında baba da do-ğum odasındaydı. Do-ğum 7 saat sürdü, ve nihayet se-zeryan yapmaya karar verdik. Do-ğum sonrası anne bebeğini kucağına aldı, gülümsedi, ve hemen ardından gözlerini yumdu, hayatını kaybetti.

Bir anne ö-ldü, ve bir bebek doğdu, baba p-erişan oldu. Böylesine mutlu bir gün neden bir ka-busa, bir tr-ajediye dönüştü? Bir hayat karşılığında bir başkasını kazanmıştım, bu nasıl bir bedeldi..Lütfen kadınlara saygı gösterin, bir bebeği dünyaya getirmek için hayatlarını r-iske atıyorlar. Dokuz ay sonra bebek dünyaya gelirken saatlerce katlandıkları a-cıya, do-ğum sonrası da, çocuğu büyütürken geçirilen uykusuz gecelere, bu inanılmaz büyük fedakarlığa saygı duyun.

Annenize karşı saygısızlık etmiyor ve onu hoş tutuyorsanız ne mutlu size, ve şu anda gidin ona sıkıca sarılın, kadınlara ve ona ne kadar derin bir sevgi, ve daha önemlisi saygı duyduğunuzu gösterin.”

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Rabbim hiç bir bebeği annesiz bırakmasın inşaAllah dünyanın en masum melekleri inşaAllah cennette kavuşurlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı