HABERLER

Kendini ‘Mehdi’ İlan Etti ‘Beni Seviyorsanız Atlayın’ Dedi, Kadınlar Bakın Ne Yaptı

Kendini ‘Mehdi’ İlan Etti ‘Beni Seviyorsanız Atlayın’ Dedi, Kadınlar Kendilerini Suya Attı
Televizyon, radyo programı, sosyal medya gibi çeşitli kanallardan kendisini hastalıklara şifa olan ‘mehdi’ olarak tanıtan Tuncer Çiftçi adlı kişi, yanına gelen kadınlarla birlikte şelaleye girdi.1- Kendini ‘mehdi’ olarak tanıtıp yüzlerce insanı inandıran hatta, kanserin de aralarında bulunduğu bazı hastalıkları dua ile tedavi ettiğini öne süren Tuncer Çiftçi isimli kişi, sosyal medyaya düşen görüntüleri ile herkesi şok etti.2- Çiftçi, yanındaki kadınlara “Beni seviyorsanız suya atlayın” dedi, kadınlar da dediğini yaptı.

3- REKLAMINI YAPIYOR

İzmit’te ortaya çıkan ve televizyon, radyo programı, sosyal medya gibi çeşitli kanallardan kendisini hastalıklara şifa olan ‘mehdi’ olarak tanıtan Tuncer Çiftçi adlı kişi, bu kez de bir videoyla ortaya çıktı.4- KADINLARLA BİRLİKTE ŞELALEYE GİRDİ

Görüntülerde bir grup kadınla bir şelaleye giden ve elindeki sopayla suyun içine giren Tuncer Çiftçi, beraberindeki kadınların şelalenin altından geçmelerini istiyor.

5- “BENİ SEVİYORSAN BİR DE BALIKLAMA ATLA”6- Çiftçi’nin “Beni en çok sevenler şelalenin altına girecek ve çıkacak” sözleriyle beraber farklı yaş gruplarından onlarca kadın kendilerini şelalenin altına atıyor.

7- Nerede ve ne zaman çekildiği bilinmeyen görüntülerde halinden oldukça memnun olan Çiftçi, sudan çıkan bir kadına “Beni çok seviyorsan bir de balıklama atla” diyor.

8- Çiftçi’nin sözlerine koşulsuz uyan kadın kendini suya bırakıyor. İbretlik olduğunu ifade edilen görüntülere sosyal medya kullanıcıları tarafından yüzlece yorum yapıldı.

TUNCER ÇİFTÇİ KİMDİR?

Tuncer Çiftçi, İzmit’te televizyon, radyo programı yapıyor. Sosyal medya gibi çeşitli kanallardan kendisini hastalıklara şifa olan ‘mehdi’ olarak tanıtıyor.

Tuncer Çiftçi’nin Kocaeli’ne gelişi 2004 yılına dayanıyor. Bu tarihte İstanbul’dan gelen Çiftçi radyo işine giriyor. ‘Dua’yöntemiyle kısa sürede ün kazanıyor. İşte bu noktadan sonra yaptıkları yerel basının dikkatini çekiyor. 15 Mart 2007 tarihinde Bizim Kocaeli gazetesi “Medine dilencisi gibi” başlığı ile Çiftçi’nin marifetlerini manşet haberiyle okuyucularına duyuruyor. Gazetenin Yayın Koordinatörü Serpil Çolak yaşananları şöyle anlatıyor: “Radyoda insanların dini duygularını sömürerek para topluyor. Canlı yayında ‘elektrik parasını ödeyemedik’ diyerek para istiyor.” Serpil Çolak, stat dolduracak etkinlikler düzenlendiğini ve bir çok kişinin bu etkinliklere katıldığını söylüyor:

“Çiftçi’nin para toplama yöntemlerinden biri de broşürler. Bu broşürü Çitfçi’ye imzalatırsanız fiyatı 5 YTL, imzasızlar ise 3 YTL’den satılıyor. Hatta bazen stat kapısında damat gibi bekliyor ve insanlar ona paradan çeyrek altına kadar bir çok takı takıyor.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu