HABERLER

KAYSERİLİ ÇİFT

Günlerdir Müge Anlı’da a/ranan e/v/li çi/ftin ca/nsız be/denleri evdeki ta/ndırdan çıktıGünlerdir Müge Anlı’nın programında a/ranan Mehmet-Firdevs Turhan çi/ftinin ö/ldürülüp evlerinin bahçesinde bulunan ta/ndıra gö/müldüğü ortaya çıktı. Beton dökülen ta/ndırdan çıkarılan çiftin ca/nsız be7denleri mo/rga kaldırılırken ö/ldürülen Mehmet Turhan’ın kardeşi, yengesi ve yeğeni gö/zaltına a/lındı.Yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Se/rt programında günlerdir Kayseri’de 19 Mayıs tarihinden bu yana ka/yıp olarak aranan Mehmet-Firdevs Turhan çi/ftine ne olduğu araştırılıyor. Kayseri İl E/mniyet Müdürlüğü A/sayiş Şube Mü/dürlüğü Ci/nayet Büro A/mirliği ekipleri canlı yayındaki i/ddiaların ardından ha/rekete geçti. Oğlu tarafından a/ranan anne ve babanın ca/nsız be/denlerine ulaşıldı.

CA/NSIZ BE/DENLER TANDIRDAN ÇIKTI

Yapılan a/raştırmalar sonucunda ö/ldürülüp gö/müldüğü ihtimali üzerinde yoğunlaşan ci/nayet de/dektifleri, çiftin Ko/casinan ilçesine bağlı E/mmiler Mahallesinde bulunan evlerinde arama yaptı. Burada bahçede bulunan tandırın olduğu alanda arama yapan e/kipler, alanı ka/zdı. Yapılan çalışma sonucunda Mehmet-Firdevs Turhan çi/ftçinin c/ansız be/denlerine ulaşıldı.KARDEŞİ VE YENGESİ DAHİL BİRÇOK KİŞİ GÖ/ZALTINA ALINDI

Çiftin ci/nayetinin ardından Müge Anlı’nın yayınına çıkan Mehmet Turhan’ın kardeşi, yengesi ve yeğenleri gö/zaltına a/lındı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu