KAYIP OLARAK ARANAN KIZLAR BAKIN NE HALDE BULUNDULAR !!!

Balıkesir’de evden kaçan kızları fotoğraflarını çekip fu..uş amaçlı pazarlıyorlardı! 8 kişi tutuklandı! Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin aylardır süren titiz çalışmaları sonucunda gerçekleştirilen “Beyaz Gül” adlı fu..uş operasyonunda, kız çocuklarını fu..şa zorladıkları tespit edilen 8 kişi tutuklandı.Balıkesir’de evden kaçan kızları fotoğraflarını çekip fu-.uş amaçlı pazarlıyorlardı!

8 kişi tutuklandı! Balıkesir’de evden kaçan yaşı küçük kız çocuklarını fu-.şa zorlayan şahıslara yönelik olarak İl Emniyet Müdürlüğünce yapılan planlı operasyonda 23 şüpheli gözaltına alındı.

KAYIP OLARAK ARANIYORLARDI Emniyet ekipleri tarafından yapılan teknik takip sonucunda evlerinden kaçan ve kayıp olarak aranan dört kız çocuğunu fu-.şa zorlayan kişiler ile yaşı küçük kızların fu-.uş yapmasına aracılık eden kişiler operasyonla yakalandı.

ÖZ KIZINI FU-.ŞA ZORLAMIŞ Yapılan teknik takip sonucu, evlerinden kaçan ve kayıp olarak aranan dört kız çocuğunu fu-.şa zorlayan kişiler, yaşı küçük kızının fu-.ş yapmasına aracılık eden anne ve bu kız çocuklarıyla para karşılığında ci-.n-sel ilişkiye girdiği öne sürülen şüpheliler tespit edildi.

FOTOĞRAFLARINI ÇEKİP PAZARLAMIŞLAR Operasyonda, evlerinden kaçan ve kayıp olarak aranan yaşı küçük kız çocuklarının zorla alı konularak fotoğrafının çekilip müşterilere gönderildikten sonra fuh-..uş amaçlı pazarlandığını belirlendi.

8 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI Gözaltına alınan şahıslardan adliyeye çıkarılan E.C., H.K., L.I., Y.U., B.H., S.G., E.K. ve E.C. tutuklanarak cezaevine gönderildi. (İHA-DHA)