HABERLER

Kayıp Ecrin’in Babası Kim..? Canlı Yayında Ş-ok Etkisi Yaratan İtiraf..

Samsun’da kaybolan Ecrin’i arama çalışmaları devam ederken dün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı canlı yayında anne Sevcan Kurnaz’dan kan donduran itiraflar arka arkaya geldi. Emniyet ekipleri ve bölge halkı da kaybolan Ecrin’i bulmak için seferber oldu. Ecrin’in kim tarafından kaçırıldığı yada ö-ldü-rüldüğü aranırken anne Sevcan Kurnaz’ın hayat hikayesi ekran başındaki herkesi ş-oke etti. Ecrin gerçek babasının kim olduğunu öğrenen Müge Anlı ise şaşkınlığını gizleyemedi. Peki Ecrin’in öz babası kim? Ecrin kim yada kimler tarafından kaçırıldı?

Samsun Vezirköprü’de 8 gün önce kaybolan Ecrin için Türkiye seferber olurken bütün gözler Ecrin’in ö-len babasının ailesine çevrildi. Aile uygun olmayan il-işkiler ve beraberlikler ile gündeme bomba gibi düştü. Ecrin’in annesi ö-len eşinin yiğeniyle evlendi. Bütün olaylar zinciri ve itiraflar ise bu evlilikten sonra geldi.

Bu evliliği öğrenen Müge Anlı Ecrin’in üvey babasına “İnsan dayısının hanımına yan gözle bakar mı?” şeklinde çıkıştı. Sevcan Kurnaz’ın Ecrin’in babası hakkındaki sözleri Müge Anlı’yı şaşkına çevirdi. Ecrin’in kaybolmasında ise üvey babasının ailesinin parmağı olduğu şüpheleri ağır basıyor. Anne Sevcan Kurnaz’ın hikayesi ise yürekleri parçaladı.Ecrin’in annesi Sevcan Kurnaz, 15 yaşındayken Cengiz Kurnaz tarafından kaçırıldı. Cengiz Kurnaz daha sonra, Sevcan Kurnaz’ı para karşılığında satmaya başladığı canlı yayında ortaya çıktı. Cengiz Kurnaz bir süre sonra kalp krizinden ö-l-dü. Sevcan Kurnaz da Cengiz Kurnaz’ın yeğeni Deniz Kurnaz ile evlendirildi.

Diğer bir itiraf ise Sevcan’ın kalp krizinden ö-len eşi Cengiz Kurnaz’ın ablasının eski eşi olması oldu. Bu olayı öğrenen ekran başındaki herkes ş-oke oldu. Sevcan ise 16 yaşında Cengiz beni kaçırdı ailemin haberi yoktu sonradan oldu dedi. Sevcan ayrıca ablasının kızını intikam için kaçırmış olabileceğini söylerken abla Şükran hanım ise canlı yayına telefon ile bağlanan bütün iddiaları yalanladı ve Ecrin’den haberim yok dedi.Kalp krizi ihanetten dolayı mı?

Cengiz Kurnaz’ın kalp krizi geçirmesini ihanete bağlayan ise Deniz’in kardeşi Özkan oldu. Özkan Kurnaz’ın ifadesine göre, Cengiz Kurnaz para karşılığı sattığı eşinin yeğeni Deniz Kurnaz ile görüştüğünü ve Ecrin’in kendisinden olmadığını öğrendi. Beşikleri tekmeleyen Cengiz ihaneti kaldıramadı ve kalbine yenik düştü.

Ecrin’in babası kim?

Ecrin’in annesi Sevcan Kurnaz, eski eşi Cengiz tarafından ücret karşılığında satıldığını canlı yayında itiraf etti. Müge Anlı dahil canlı yayınında herkesi ş-oke eden Sevcan Kurnaz, Ecrin’in babasının kim olduğunu bilmediğini söyledi. 15 yaşında Cengiz’in eline düştüğünü açıklayan Sevcan Kurnaz, “Beni parayla sattı. Ecrin babası kim bilmiyorum” şeklinde konuştu..

Aile saklıyor mu?

1,5 yaşındaki Ecrin’in kaybolmasının ardından 4 saat boyunca kimsenin aklına Ecrin’in nerede olduğunun aklına gelmemesi, aile bireylerin kimseden şüphelenmemesi akıllara Ecrin’e başka bir şey mi yapıldığını getirdi. Ecrin’i son gören annesi Sevcan Kurnaz’ın eşi Deniz Kurnaz’ın kardeşi Özkan Kurnaz tüm şüpheleri üzerine çekti.Ecrin bebek bulundu mu?

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde bir hafta önce kaybolan kız çocuğunu arama faaliyetleri sürüyor. Kayıp bebek için soruşturma başlatan Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcılığı, bilgi sahibi olduğu düşünülen şahısların ifadelerine başvurdu. Çalışmalara Ladik Asayiş Komando Birliğinden iki tim, İl Jandarma Komutanlığı ve Vezirköprü Jandarma Komutanlığı ile AFAD ve UMKE ekipleri katılıyor. AFAD, 32 kişilik ekiple çalışmalara katılırken, bir iz takip köpeği, iki canlı arama köpeği, iki de kadavra arama köpeği kullanılıyor.

Samsun 19 Mayıs İzcilik Kulübü’nden 7 ve yine Samsun Mevlâna İzcilik ve Spor Kulübü’nden 3 kişi ve Türkiye İzcilik Federasyonu Arama Kurtarma ve İnsani Yardım Enstitüsü ” TİFAKE ” görevli lider ve izcileri katıldı. Ayrıca helikopter ve jandarmaya ait iki drone’la da bölge havadan taranıyor..İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı