HABERLER

KARISININ TELEFONUNDAKİ MESAJLARI GÖREN KOCA DEH-ŞET SAÇTI

Tekirdağ’da kendisini a-ldattığından şüphelendiği karısının takip eden koca de-hşet saçtı. İnternetten satın aldığı po-mpalı tü-fekle karısına ve sevgilisi olduğunu iddia ettiği adama k-urşun yağdırdı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Fatih E. (32), eşi Elif E.’yi (24) po-mpalı tü-fekle vu-rarak, ö-ldürdü; sevgilisi olduğunu iddia ettiği Uğur K.’yi (28) ise a-ğır ya-raladı. Olay sonrası jandarmaya teslim olan Fatih E., sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Çerkezköy’deki fabrikada çalışan Fatih E., 1 çocuğunun annesi Elif E.’yi kendisini a-ldattığından şü-phelenerek, takibe aldı. Eşinin cep telefonunu inceleyen Fatih E., Uğur K. ile sık sık telefonda görüşüp, mesajlaştığını tespit etti. Fatih E., Uğur K. ile neden görüştüğünü sorduğu eşinden “Görüşmüyorum” yanıtını alınca cep telefonu mesajlarını gösterdi. Elif E.’nin, iddiaya göre, Uğur K. ile görüştüğünü itiraf etmesi üzerine Fatih E., internetten po-mpalı tü-fek satın aldı. Fatih E., daha sonra Uğur K.’yi telefonla arayarak, eşi ile neden görüştüğünü sorunca “Görüşmüyorum” yanıtı aldı. Bunun üzerine Fatih E., Uğur K.’ye buluşma teklifinde bulundu. Uğur K.’nin teklifi kabul etmesi üzerine Fatih E., eşini de yanına alarak, Kızıpınar Mahallesi’ndeki piknik alanına gitti.

---Sponsorlu Bağlantılar---

GENÇ KADIN OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Piknik alanında Fatih E., Elif E. ve Uğur K. arasında ta-rtışma başladı. Ta-rtışma, kısa sürede büyüyüp, ka-vgaya dönüşünce Fatih E., otomobilden aldığı po-mpalı tü-feği çıkarıp, Uğur K.’ye doğru a-teş açtı. Bu sırada araya giren Elif E., başından vu-rularak, olay yerinde yaşamını yitirdi. Uğur K. ise ka-çmaya çalışırken, Fatih E.’nin a-teş etmesi sonucu sırtından vu-rularak, ya-ralandı. Fatih E., olay sonrası ağabeyini arayarak, yaşananları anlattı ve jandarmaya gidip, teslim oldu.

Ya-ralı olarak kaçan Uğur K. de haber verdiği sağlık ekibinin gelmesiyle ambulansla Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Uğur K.’nin ha-yati te-hlikesi olduğu öğrenildi. Çerkezköy Jandarma Komutanlığı’nda işlemleri tamamlanan Fatih E., adliyeye sevk edildi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. KONU NAMUS OLUNCA ADAM HAKLI KARDEŞİM.AMA İŞİNİ YARIM BIRAKTI.NAMUSSUZU ÖLDÜRDÜN IRZ DÜŞMANINIDA ÖLDÜRECEKTİN YANLIŞ YAPTIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Bu İçerik kopyalanamaz !!
Kapalı
Kapalı