HABERLER

KARISI ALDATTI DİYE 5 ÇOCUĞUNU KA-TLETTİ! ŞEYTANİ PLANI PES DEDİRTTİ

ABD’de karısının 19 yaşındaki gençle i-lişkisi olduğunu öğrenen Timothy Jones Jr. c-innet getirdi. Karısından i-ntikam alabilmek uğruna 5 çocuğunu k-atletti.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Amerika Birleşik Devletleri’nin Güney Carolina eyaletinde 2014 yılında ci-nnet getiren yazılım mühendisi Timothy Jones Jr., karısının komşusunun 19 yaşındaki oğluyla i-lişkisi olduğunu öğrendi.

İTİRAF ETTİ!

Karısının bir süredir bu i-lişkiyi sürdürdüğünü tespit eden adam, karısından i-ntikam alabilmek uğruna tarihin en k-anlı ve an c-anice planını yaptı. Timothy Jones Jr. beş küçük çocuğunu ö-ldürdüğünü itiraf etti.

---Sponsorlu Bağlantılar---

8 yaşındaki Merah, 7 yaşındaki Elias, 6 yaşındaki Nahtahn, 2 yaşındaki Gabriel ve henüz 1 yaşında olan Abigail ile evde olduğu sırada önce Merah’ı dö-ven Timothy Jones Jr., ardından tüm çocuklarını tek tek b-oğarak ö-ldürdü.

Ş-EYTANİ PLAN

Çocuklarını ö-ldürmeden önce k-orkunç bir plan yaptığı ortaya çıkan c-ani baba, kamp alanına gitmeden önce ve gittikten sonra yapacaklarını tek tek not almış.

---Sponsorlu Bağlantılar---

NOTLARI ORTAYA ÇIKTI

T-estere yardımıyla çocuklarının k-emiklerini p-arçalamayı vü-cutlarının kalan p-arçalarını eritmeyi hesapladığı ortaya çıktı. Başka bir nota göre ise y-akmayı düşündüğü anlaşıldı. Çocuklarını çöp poşetlerine koyan Jones Jr., 1 hafta sonra çocuklarını Alabama Camden’de bir yamaca g-ömdü.

37 yaşındaki adam ailesi dağılmaya başladıktan sonra çocuklarının velayetini alarak ayrı bir evde yaşamaya başlamıştı. Yaşadıklarının ardından ci-nnet getiren Jones Jr., karısının da i-lişkisini öğrenmesinin ardından adeta çı-ldırarak çocuklarını katletti.

AKIL SAĞLIĞI YERİNDE DEĞİL

Mahkeme, 5 çocuğun katili olan babanın akıl sağlığının yerinde olduğuna kanaat getirerek yargılanmanın devam etmesi gerektiğine hükmetti.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı