HABERLER

Karın Bölgesindeki Ödemi Atan İçecek Tarifi

Kadın erkek herkesin vücudunda en çok kafaya taktıkları yerlerden bir tanesi göbek bölgesidir. Yağların en çok depolanmaya müsait olduğu bölge göbek ve bel çevresi olduğu için bu bölgedeki yağları yakmak sıkıntılı olabilir. Bu bölgedeki yağları yakmanıza yardımcı olacak özel karışım tarifimiz haberimizin detaylarında…Göbek ve bel çevresindeki yağları yakmak oldukça zordur. Bu bölgeler yağlanmaya oldukça müsaittir.


Egzersiz dışında ödem atan içecek tarifleriyle de göbek bölgesindeki yağları eritebilirsiniz. Ancak bu karışımı egzersizle beraber denemeniz göbek yağlarınızı eritmede daha fazla etkili olabilir.

İşte göbek bölgesindeki ödemden 24 saatte kurtulmanızı sağlayacak içecek tarifimiz


Malzemeler

2 Litre su

1 limon

1 orta boy salatalık


2 yemek kaşığı rendelenmiş zencefil

10 adet nane yaprağı

Nasıl Yapılır?

Öncelikle, 10 adet nane yaprağını yarım litre suyun içinde kaynatın ve 5 dakika demleyin. Sonrasında limon kabuğundan biraz rendeleyin ve limonun da suyunu sıkın. Limon suyu ve rendelenmiş kabuğu demlenen nane suyuna ekleyin.


Salatalığı soyup ezdikten sonra bu karışıma bunu da ekleyin. Kalan suyu ve rendelenmiş zencefili de karıştırdıktan sonra karışımınız hazır demektir.

Hazırladığınız karışımı gün içerisinde su yerine içebilir aynı zamanda yemek aralarında tüketebilirsiniz.Karın bölgesindeki yağları yakan karışım tarifinin içerisinde yer alan her bir besin detoks yiyecekleri arasında yer almaktadır. Ancak herhangi bir yan etki görülmemesi için ilk olarak bir uzmana danışabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu