HABERLER

KARIN AĞRISI ŞİKAYETİ İLE GİTTİĞİ HASTANEDE..

Adapazarı’ndan Pamukova’ya çalışmaya gelen 33 yaşındaki Emre Kanber i karın ağrısı şikayetiyle gittiği Pamukova Hastanesi acil koridorunda bir anda yere yığıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen Kanber hayatını kaybetti.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Alınan bilgilere göre, Adapazarı İlçesinde bulunan bir doğalgaz tesisatçısında çalışan 33 yaşındaki Emre Kanber, bir doğalgaz firmasında çalışmak üzere geldiği Pamukova İlçesinde karın oluşan ağrı nedeniyle arkadaşları ile birlikte Pamukova Devlet Hastanesine başvurdu.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Hastanede yapılan muayene ve tetkiklerin ardından ikici bir kan tetkiki için beklerken hava almak için çıktığı acil koridorunda aniden yere yığıldı.

Arkadaşlarının ve hastane çalışanlarının müdahalesi ile sedyeyle acil’e alınan 33 yaşındaki Emre Kanber, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederken acı haberi alan iş arkadaşları ve yakınları sinir krizi geçirdi.

Olayla ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılırken Emre Kanber’in cansız bedeni, kesin ölüm sebebinin anlaşılması için Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampusu Adli Tıp Merkezine gönderildi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı