HABERLER

Kansızlığa Karşı Harika Doğal Çözüm!

Kansızlık, çabuk yorgunluk, halsizlik, tırnaklarda beyazlık, alt göz kapağı aşağıya çekildiğindeki kırmızı görüntünün beyaza yakın olması, cilt renginin kara sarı durması, nefes almada sıkıntı çekilmesi gibi belirtiler verirKansızlık, önemli bir durum olup, öncelikle sebebinin araştırılması gerekir.
Yeterli ve dengeli beslenememe, emilim problemi, vitamin eksikliği, bebek ve çocukların gelişim dönemleri, kadınların gebelik ve adet dönemleri kansızlığa neden olabilir.

Kansızlık birçok insanın şikayetçi olduğu bir rahatsızlıktır. Ancak doğal yollardan üstesinden gelinebilir. Özellikle saf polen, kansızlıkta bedene önemli takviyelerde bulunur. Pırasa çiğ olarak tüketildiğinde kan yapıcı etkisi doğal tedavilere birer örnektir.

* Bir litre suyun içine iki çorba kaşığı kıyılmış ısırgan otu konulup kaynatıldıktan sonra süzelerek sabah ve akşam olmak üzere birer çay bardağı içilir.* İki su bardağı kaynar suyun içine 2 çay kaşığı kırmızı kantoron katılıp soğumasının ardından süzülerek ve arzuya göre tatlandırarak güç içinde aç karnına aralıklarla tüketilir.

* Bir litre suyun içine iki su bardağı dolusu siyah kuru üzüm ve bir çorba kaşığı kınakına eklenip kaynatıldıktan sonra süzülerek günde öğün yarım çay bardağı içilir.
yarım litre kaynamış süt, ılındıktan sonra iki adet yumurta sarısı eklenir. Tatlandırmak için iki çay kaşığı kakao eklenir ve ikiye bölünüp günde iki kez içilir

* İyice temizlenmiş ıspanak ve maydonoz iyice kaynatılıp soğuduktan sonra süzülüp günde 3 kez birer çay bardağı içilir.İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu