HABERLER

KAHREDEN HABER! O CANSIZ BEDEN LİSELİ ADALET’İNMİŞ

Ankara’nın Gölbaşı ilçesindeki Mogan Gölü’nde bulunan c-ansız bedenin, lise öğrencisi Adalet Ş.’ye (14) ait olduğu belirlendi. Cep telefonunda i-ntihar notu bulunan ve göle atlayarak, yaşamına son verdiği tahmin edilen Adalet Ş., gözyaşlarıyla toprağa verildi. Adalet Ş.’nin ailesinin, ders notları kötü olan kızlarına, “Sınıfta kalırsan seni z-orla evlendiririz” dediği iddiası, sosyal medyada yer aldı. Adalet Ş.’nin yakınları ise bu iddianın doğru olmadığını söyledi.Mogan Gölü yüzeyinde çevredekilerce dün akşam saatlerinde görülen c-eset, polis ekipleri tarafından sudan çıkarıldı. Hastane m-orguna götürülen c-esedin, anadolu lisesi 9’uncu sınıf öğrencisi Adalet Ş.’ye ait olduğu belirlendi.Adalet Ş.’nin yapılan o-topsisinde, vücudunda yara izine rastlanmadı. Adalet Ş.’nin montu, telefonu ve kişisel eşyaları ise göl kenarında bulundu. Adalet Ş.’nin telefonunda yapılan incelemede, in-tihar notu olduğu görüldü.

Adalet Ş.’nin, dün öğleden sonra, Mogan Gölü kenarında gezintiye çıktığı, bir süre sonra da montunu çıkarıp, suya atladığı ileri sürüldü. Adalet Ş.’nin ailesinin, ders notları kötü olan kızlarına, “Sınıfta kalırsan seni z-orla evlendiririz” dediği iddiası, sosyal medyada yer aldı. Adalet Ş.’nin yakınları ise bu iddianın doğru olmadığını söyledi.

Adalet Ş. için bugün Karagedik Mahallesi Camii’nde ce-naze töreni düzenlendi. Adalet’in babası Raşit Ş., ağabeyi Ahmet Ş. taziyeleri kabul etti. Ce-nazeye kızın yakınları ve çok sayıda kişi de katıldı. Adalet Ş.’nin ce-nazesi, öğle vakti kılınan namazın ardından mahalle mezarlığında toprağa verildi.İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı