HABERLER

KADININ ÇANTASINDAN ÇIKAN MEKTUP YÜREK BURKTU

Eski kocası tarafından satırla ö-l-dürülen kadının çantasından çıkan mektup y-ürek burktu

---Sponsorlu Bağlantılar---

Eskişehir’de eski k-ocası tarafından ka-tledilen Ayşe Tuba Arslan’ın çantasından çıkan mektup y-ürekleri b-urktu. Mektubu Başsavcılığa yazan Arslan, defalarca kez te-ca-vüze uğradığını belirterek y-ardım istiyor. Arslan’ın mektubunda “Ko-rkuyorum” ifadesi d-ikkat çekiyor.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Eskişehir’de eski k-ocası tarafından s-atırla a-ğır ya-ralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Ayşe Tuba Arslan’ın çantasında yeni bir el yazısı bulundu. Arslan, Eskişehir Başsavcılığı’na hitaben yazılan şi-kayet dilekçesinde, kendisini d-arp eden kocasının defalarca te-c*vüz ettiği gibi birçok yaşadığı olayı anlatarak y-ardım istediği ortaya çıktı.

Arslan, Eskişehir’de 11 Ekim tarihinde ayrıldığı eşi tarafından s-atırla a-ğır ya-ra-landıktan 44 gün sonra tedavi gördüğü Eskişehir Osmangazi Üniversite Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayatını kaybetmişti. Ayşe Tuba Arslan’ın çantasından çıkan eşinin uyguladığı şi-ddet ve te-hditlerini anlatan iki sayfalık şi-kayet dilekçesi yü-rekleri b-urktu.

DEFALARCA KEZ T*CAV*ZE UĞRAMIŞ

Ö-ld-ürülmemek için elinden geleni yapan Arslan, uzaklaştırması olduğu halde eve gelerek kendisini da-rp ettiği ve kocası tarafından defalarca t*c*v*ze uğradığını ş-ika-yet mektubunun bir bölümünde ifade ediyor. Arslan ş-ikayet mektubunun devamında ise ö-lme-m-ek için yetkililerden şu şekilde yardım istemiş:

---Sponsorlu Bağlantılar---

“HAYATIMDAN E-NDİŞE EDİYORUM, KO-RKUYORUM”

“Te-dbir kararı olmasına rağmen, hiçbir şekilde sonuç alamadım. Yalçın Özalpay tekrar fiz-iksel şi-ddet gösterdiği için hayatımdan e-ndişe ediyorum. Yalçın Özalpay’dan ko-rkuyorum. Her gün işe gelip giderken beni ta-kip ediyor. Yalnız sokağa ç-ıkaramıyorum, bu nedenden dolayı işe babam getirip g-ötürüyor. Babamın yanımda olmadığı zamanlarda şahsıma yönelik a-ğza a-lınmayacak ha-ka-retlerde bulunuyor.

Ardık na-musuma dil u-zatıyor. Sokaklarda ba-ğırıyor. Herkes bize b-akıyor. ve bütün arkadaşlarımı ra-hatsız ediyor. Telefonla arayıp k-ötü ka-dın diye anlatıyor. Beni çocuklarımdan uzaklaştırdı, anneniz k-ötü kadın diye anlattı. Ben evimden çıkmayacaktım uza-klaştırma kararı olduğu halde z-orla eve girdi. Ben evi t-erk etmek z-orunda kaldım. Çünkü fi-ziki şi-ddet ve t*c*vüz ediyordu z-orla dayanamadım ardık ben evimden ç-ıkmak zorunda kaldım. Benim c-an gü-venliğim hiç yok. Ke-zzap a-tmak, ö-l-dürmek, te-hdit ediyor.

D-ayanacak g-ücüm kalmadı. Bunun gibi bir çok te-hditlerde bulunuyor. Bana artık i-ft-ira atıyor. Bankada param varmış adamla yaşıyormuşum. Bana para vermiş, ev almış. Artık çok yo-ruldum, ne yapacağımı bilmiyorum. 25 yıllık evliliğimde ne kadar altın varsa elimden aldı. Ben 25 yıldır iyiydim evi terk edince kö-tü oldum. Herkese böyle anlatıyor. Artık bu if-ti-ralara da-yanamıyorum. Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan rica ediyorum bir kadın olarak ben ö-ld-ük-ten sonra mı bana ya-rdımcı olacaksınız.”

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı