Kaderin İşine Bakın. Övdüğü Kız Büyüdü Kocasını Elinden Aldı

Çağla Şıkel, Emre Altuğ ile Aşk Yaşayan Kıza Övgüler Dizmişti… Genç manken nereden bilsin ki başına gelecekleri.. o çok övdüğü kız büyüdü ve çağla şikele bakın ne yaptı

---Sponsorlu Bağlantılar---

Çağla Şıkel’in 2015 yılında boşandığı Emre Altuğ’un şimdilerde aşk yaşadığı Buse Narcı’ya övgüler dizdiği ortaya çıktı. Şimdilerde Emre Altuğ ile aşk yaşayan Buse Narcı’nın 2012’de jürileri arasında Çağla Şıkel’in de bulunduğu ‘Bugün Ne Giysem’ programına yarışmacı olarak katıldığı ortaya çıktı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

“SANA BAKMAYA DOYAMIYORUM”

Çağla Şıkel programda Buse Narcı’ya övgüler yağdırarak “Gözlerimi senden alamıyorum. Sana bakmaya doyamıyorum. O kadar güzelsin ki, tam bir bebeksin” demişti.

“ÇOCUKLARIMIZ İÇİN DÜNYAYI DURDURURUZ”

Genç olsak bu iddialara göğüs gerebilirdik. Ancak tecrübelerimiz, yaşadıklarımız, yaşımız ve iki çocuğumuz bunlara boyun eğme ihtimalini ortadan kaldırıyor. Kendimiz için hiçbir şey istemedik. Söz konusu çocuklarımız olursa dünyayı durdururuz.

---Sponsorlu Bağlantılar---

“AŞKIMIZ BİTTİ VE AYRILDIK”

Biz son ana kadar evliliğimizi kurtarma çabasındaydık. İlk ve son kez söylüyorum. Bizim farkına varamadığımız bir şekilde aşkımız bitti ve ayrıldık. Kalbim de ağladı, gözlerim de ağladı. Artık bu duruma alışma sürecindeyim. Üzerinden zaman geçtiği için sakin olmaya çalışıyorum.

“EĞER ÇOCUKLARIMIZ OLMASAYDI…”

Sevgimizi, saygımızı bitirmemek adına ayrıldık. Eğer çocuklarımız olmasaydı kanlı bıçaklı olana kadar devam ettirirdik. 7 senesi evli 10 senelik ilişkimiz, yaşadığımız muhteşem anlar ve iki çocuğumuz bu dedikodu ve haksızlıkları hak etmiyor. Çağla da, ben de büyüdük artık. Ailemiz ve çocuklarımız için yaşayan insanlarız bunu herkes böyle bilsin.” diye konuşmuştu