HABERLER

KATİL KOCANIN İFADESİ KAN DONDURDU! ÖLMEDEN ÖNCE İÇİRMİŞ! 30 DAKİKA BOYUNCA…

Denizli’de 6 aydır kayıp olan 1 çocuk annesi Mine Kocadağ’ın eşi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Koca Mithat Kocadağ, katil olduğunu televizyonda itiraf etti. Cinayet nedeninin ‘TikTok paylaşımları’ ve ‘ihanet’ olduğu öğrenildi. Mithat Kocadağ’ın emniyetteki ifadesi tüyler ürpertti.Pamukkale ilçesine bağlı Gözler Mahallesi’nde yaşayan evli ve 1 çocuk annesi Mine Kocadağ (25), Ağustos ayında ortadan kaybolmuştu. Kayıp başvurusu yapan ağabey Tayfun Koç’un, kardeşinin cinayete kurban gittiği iddiasıyla “Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme” programına müracaat etmesinin ardından koca Mithat Kocadağ (31) da programa katılmıştı.Eşini ilk başta hızlıca ittirdiği için düştüğünü ve bundan dolayı öldüğünü söyleyen cani koca gerçeği itiraf etti. Mithat Kocadağ, eşinin 2 gün evde sakladığı cesedini çuvala koyup gömdüğü yeri söyledi. Katil kocanın tarifiyle bakılan yerden ceset çıktı. Tanınmaz halde olan ve Mine Kocadağ’a ait olduğu ileri sürülen ceset, gömüldüğü yerden çıkarılarak otopsi için morga kaldırıldı.

Mine Kocadağ’ın sosyal medya platformu TikTok’ta paylaştığı videolar sebebiyle cinayetin gerçekleştiği ortaya çıktı. Kıskançlık krizine giren Mithat Kocadağ, ihanetle de suçladığı eşini çıkan tartışmada öldürdü. Mithat Kocadağ’ın emniyette verdiği ifade ortaya çıktı, okuyanların kanı dondu.

Son kez cinsel ilişkiye girdi

Mithat Kocadağ emniyette verdiği ifadede, “Eşimle ilişkiye girdim, sonrasında iki elimle 30 dakika boyunca boğazını sıktım. Cesedi banyoya koyduktan sonra bazanın altına aldım. Cesedi çuvalla otelin oraya götürdüm ve gömdüğüm yere attım” dediği öğrenildi.Kahvesine fare zehri koymuş

Öte yandan, Mine’nin ölmeden önce içtiği kahvesinin içine eşi tarafından fare zehri koyulduğu da iddialar arasında yer aldı. Çiftin 6 yaşındaki oğulları T.B.K’nın ise anneannesinin yanında yaşamını sürdürdüğü öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu