HABERLER

İzmir’de baba d-hşeti… İki kızını v-rmuştu; bunları anlattı…

İzmir’in Bayraklı ilçesinde bir babanın, iki kızını, annelerini sürekli darbettikleri için t-üfekle v-urduğu ortaya çıktı.
Bayraklı ilçesinde iki kızını tü-fekle vu-rduğu iddiasıyla gözaltına alınan M.K.S’nin emniyetteki işlemleri devam ediyor.Zanlının ilk ifadesinde, yat kaptanlığı yaptığını, işinden dolayı bazı günler eve gelemediğini, daha önce kendisinin olmadığı bazı geceler dışarı çıkan 13 ve 16 yaşlarındaki iki kızının da eve geç saatlerde geldiğini ve anneleri İ.S. ile t-artıştıklarını, hatta annelerini sürekli da-rbettiklerini öğrendiğini, olay akşamı da kızlarıyla bu konuda tartıştıklarını, kızlarının yine annelerini d-arbetmeye çalışması üzerine si-nirlerine hakim olamadığını, evde bulunan t-üfekle iki kızına da a-teş ettiğini söylediği öğrenildi.Zanlının emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği belirtildi.

Öte yandan yaralı iki kardeşin hastanedeki tedavilerinin devam ettiği, sağlık durumlarının iyiye gittiği öğrenildi.Olay

Bayraklı ilçesi 1634 Sokak’ta yaşayan M.K.S’nin (45) evinden dün s-ilah se-sleri gelmesi üzerine üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edilmiş, y-aralı halde bulunan M.K.S’nin kızları S.S. (13) ile G.S. (16) sağlık ekiplerince Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılmıştı. Olayla ilgili baba M.K.S. gözaltına alınmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı