HABERLER

İzinde sevgilisinin evine giden asker DOLAPTA KIZIN BABASINA..

21 yaşındaki Osman A. askerden izne çıkıp memleketi Antalya’ya geldi. Sabah saatlerinde sevgilisi Gamze Y.’yi ziyaret etmek istedi. Genç kız evde kimsenin olmadığını söyleyince eve giren ve sevgilisiyle hasret gidermek isteyen Osman A. şanssızlığın da böylesi dedirtti. Her şey 21 yaşındaki Osman’ın askerden izne ayrılması ve memleketine dönmesiyle başladı.

Askerde olduğu için günlerdir ayrı düştüğü sevdiğiyle hasret gidermek isteyen Osman, kız arkadaşı Gamze Y. ile görüşmek istedi Genç kız Osman’a evde kimsenin olmadığını söyleyince evde buluşmayı uygun gördüler Genç kız Osman’a evde kimsenin olmadığını söyleyince evde buluşmayı uygun gördüler Antalya Kepez, Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki evde sohbet eden ikili kapının açılma sesiyle şok oldu..

Gamze Y.’nin anne ve babasının eve geldiğini anlayan Osman panikle saklanacak yer aradı Osman dolapta saklanırken evin babası Faruk Y kızını kahvaltıya çağırdı En son dolaba saklanmayı uygun gördü Kızının garip davranışlarından şüphelenen baba evi aramaya başladı..

Kızının dolabında Osman’ı bulan baba, genç askeri bir güzel tartakladı ve polisi aradı Arbedede yaralanan genç Osman babasını aradı ve yardım istedi Olay yerine gelen Osman’ın babası kavgayı ayırdı ve polisi beklediler İhbar üzerine olay yerine gelen polis, kavgaya karışanları ifadelerini almak üzere emniyete götürdü Dizileri aratmayan olayda olan Osman’a oldu..

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu