HABERLER

İŞ ARKADAŞLARINI ÇOK ÇALIŞIYOR DİYE

İstanbul, Maltepe’de bir otelde çalışan Halil İbrahim Kiraz, “Çok çalışıyorsun, bu yüzden biz de çok çalışmak zorunda kalıyoruz.” diyen otel çalışma arkadaşları tarafından d*vü/lerek ö/ldürüldü. Olayla ilgili otel çalışanı 5 kişi gözaltına alındı.

Maltepe Cevizli Mahallesi’ndeki bir otelin görevlileri, 15 Temmuz 2019 günü sabah saat 07.30 sıralarında, otel çalışanı Halil İbrahim Kiraz’ı(21) yerde bayılmış olarak buldu. Otele hemen ambulans çağırıldı. Kiraz, ambulansla Büyükçekmece’de bir hastaneye götürüldü.

HAYATINI KAYBETTİ

Yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Kiraz, durumunda biraz düzelme olunca ailesi tarafından Şanlıurfa’da bir hastaneye sevk edildi.Bilinci kapalı olan Kiraz, 10 Kasım 2019 günü hastanede hayatını kaybetti. Yapılan otopside başına aldığı d/*rp nedeniyle hayatını kaybettiği belirlendi.İstanbul Asayiş Şube C*/nayet Büro Amirliği ekipleri araştırma başlattı. Yapılan araştırmada, Kiraz’ın otel çalışma arkadaşları tarafından d*/rp edildiği belirlendi. Bu tespitin ardından o*perasyon başlatıldı. O/perasyonda, Batuhan A., Kerem N., İslam K., Erkal Ç., Ufuk K. gözaltına alındı. O/laya karışan Demir Ç.K’nın da farklı bir s-uçtan ce*zaevinde olduğu belirlendi.

 Yapılan sorgu ve araştırmada, Kiraz’ın, “Çok çalışıyorsun, bu yüzden biz de çok çalışmak zorunda kalıyoruz.” diyen şüpheliler tarafından öl*/dürüldüğü iddia edildi. Emniyette sorgulanan 5 kişi adliyeye sevk edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı