HABERLER

İNTERNETTEN TANIŞTI BAŞINA GELMEYEN KALMADI

Bayanın sözde akrabaları ile arkadaşları adamı t-zağa düşürdü.

---Sponsorlu Bağlantılar---

EVDE NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Org-nize bir şekilde da’rp edildikten sonra çı’plak fotoğrafları çekilerek teh’dit edildi. Çe’te, ma’ğdur adamdan fotoğraf için 200 bin Lira para talebinde bulundu. Mağ’dur şahıstan ç-plak fotoğrafları karşılığında 150-200 bin Lira civarında para isteyen ve çe’te oldukları öğrenilen k-adın ile beraberindeki şü’pheliler po’lis tarafından ele geçirildi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

O-LAYA İSE BA’SKIN SÜSÜ VERMİŞLER:

Alınan bilgiye göre, olay geçtiğimiz 29 Ağustos günü Şehzadeler ilçesi İbrahim Çelebi Mahallesi İzmir Caddesi üzerindeki günü birlik evde yaşandı. İnternet üzerinden maddi durumu iyi olan şahısları tespit ederek, kurdukları tu’zaklarla şan’taj yapan bir çe’tenin üyesi olduğu öğrenilen Emel K. isimli bir bayan, sosyal medyadan Ö.K. isimli adamla yakınlaştı.Sözde Ö.K. ile duygusal bağ kurarak bir müddet arkadaşlık yaptıktan sonra günübirlik evde buluşmaya ikna eden Emel K. evin adresini çe’te üyelerine de aktardı. Evde birlikte olacakları sırada planlı bir şekilde ba’skın süsü veren çe’te üyeleri, kendilerini Emel K.’nin akrabası ile arkadaşları olarak tanıtarak, Ö.K.’yi da’rp etti ve arkasından çı’plak fotoğraflarını çektiler.

PARA ÇEKMESİ SIRASINDA OPERA-SYON DÜZENLENDİ

Bir süre sonra çe’te üyelerinin kendisinden ç-plak fotoğrafları karşılığında 150-200 bin TL arasında para istemesi üzerine Ö.K. durumu p-lise haber verdi. İhbar üzerine soruşturma başlatan Manisa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüphelileri yakaladı.Emniyet ekipleri, Ö.K.’nin bankadan para çekmesi sırasında düzenlediği opera’syonla çe’te üyeleri, Emel K., A.K, İ.U., S.G., O.Y., Ü.Y. isimli şahısları ele geçirdi. Şü’pheli şahıslar em’niyetteki işlemlerinin ardından sav’cılığa gönderildi. O.Y. ve Ü.Y. isimli şahıslar sa’vcılık tarafından serbest bırakılırken, Emel K., A.K., İ.U., S.G. ise çıkarıldığı ma’hkeme tarafından tu’tuklanarak ce’za’evine yollandı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Emniyet ekipleri, Ö.K.’nin bankadan para çekmesi sırasında düzenlediği opera’syonla çe’te üyeleri, Emel K., A.K, İ.U., S.G., O.Y., Ü.Y. isimli şahısları ele geçirdi. Şü’pheli şahıslar em’niyetteki işlemlerinin ardından sav’cılığa gönderildi. O.Y. ve Ü.Y. isimli şahıslar sa’vcılık tarafından serbest bırakılırken, Emel K., A.K., İ.U., S.G. ise çıkarıldığı ma’hkeme tarafından tu’tuklanarak ce’za’evine yollandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı