HABERLER

İLK FİLMİNDE YILMAZ GÜNEY’LE OYNAMIŞ! O ŞİMDİ ÇOK ÜNLÜ BİRİ

En son ‘Eşkıya Dünyaya Hükmdar Olmaz’ dizisinde ‘Hakkı’ karakterini canlandıran oyuncu Levent Özdilek 1967 yılında rol aldığı ‘Benim Adım Kerim’ filminden bir karesini sosyal medyada paylaştı.Henüz 12 yaşındayken başrollerini Yılmaz Güney ve Birsen Menekşeli’nin paylaştığı ‘Benim Adım Kerim’ filminde rol alan usta oyuncu Levent Özdilek paylaşımıyla anılarını canlandırdı..

Filmde Yılmaz Güney’in oğlunu canlandıran Özdilek, bu fotoğrafın altına; ‘Geçmiş kattıkları ile güzeldir.. ‘Benim Adım Kerim’ yıl 1967. Bir Yılmaz Güney filmi’ mesajını yazdı.Kimi anne – babasının izinden gidip ünlü oldu, kimi ise hiç tanınmayan bir ailenin ferdiydi… Gün geldi çocuklar büyüdü… Şimdi her biri kariyerlerinde emin adımlarla ilerliyor..

Instagram’da paylaştığı cesur pozlarıyla yaza damga vuran Zeynep Alkan’ın paylaşımı gündem oldu..

Oyuncu-senarist Hamdi Alkan kendisi gibi oyuncu Canan Hoşgör ile hayatını birleştirmiş ve çiftin bu birlikteliğinden Zeynep adından bir kızları dünayaya gelmişti. 1998 doğumlu Zeynep Alkan anne ve babası gibi oyunculuğu seçmişti.En son ‘Hayat Bazen Tatlıdır’ dizisinde rol alan genç oyuncu takipçilerini çocukluk yıllarına götürdü. Aile albümünden fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan Alkan, sevenlerine nostaljik bir gezinti yaşattı.

Babası Hamdi Alkan ve babasının oyuncu arkadaşlarıyla çekildiği fotoğrafları yayınlayan Zeynep Alkan, Tamer Karadağlı ve Özcan Deniz’in yer aldığı kareyi ‘ikisine de aşıktım’ notuyla paylaştı. Eğitimine yurtdışında devam etme kararı alan Zeynep Alkan bir süredir İsveç’de yaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu