HABERLER

İFADESİ ŞOKE ETTİ! ŞAKA YAPIYORDUM..

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde Gamze Kurt’un (18) ö-l-d-ü-r-lmesiyle ilgili g-özaltına alınan 3 kişi, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden Hüseyin Y.’nin (30) ifadesinde, şaka yapmak için Kurt’a doğrulttuğu s-il-a-hın ka-za-ra a-t-eş aldığını söylediği belirtildi.

Fatih Mahallesi 4905 Sokak’taki Gamze Kurt’un yaşadığı müstakil evden dün saat 08.00 sıralarında s-i-l-ah sesi gelmesi üzerine komşuları durumu po-lise bildirdi.

İhbar üzerine eve giden p-olis ve sağlık ekipleri, Gamze Kurt’u mutfakta ka-nlar içinde yatarken buldu. Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, başından av tü-fe-ğiyle vu-rul-duğu tespit edilen Kurt’un yaşamını yitirdiği belirlendi.Gamze Kurt’un cansız bedeni, po-lis ve savcının o-lay yerindeki incelemelerinin ardından o-topsi için Merkez Efendi Devlet H-astanesi Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

TESLİM OLDULAR

Soruşturma başlatan p-olis ekipleri, Gamze Kurt’un evde gece kuzeni Gülsüm C. (17), arkadaşları Hüseyin Y. ve Şerif Can C. (28) ile birlikte olduğunu tespit etti.

Aynı gün Gülsüm C. ve Şerif Can C. p-olis merkezine giderek teslim oldu. Hüseyin Y. ise otobüs terminalinde yakalanarak g-özaltına alındı.O-lay günü Şerif Can C.’nin evde bulunan p-o-mpalı t-ü-fekle, Hüseyin Y.’nin ise av t-ü-fe-ğiyle oynadığı, iki şüphelinin de s-i-lah-larını Kurt’a doğrulttuğu belirlendi. Bu sırada Hüseyin Y.’nin elindeki av tü-fe-ğinin a-teş aldığı ve Gamze Kurt’un başından y-a-ra-landığı bildirildi.

Hüseyin Y.’nin ifadesinde, şaka yapmak için elindeki s-i-la-hı Kurt’a doğrulttuğunu, ancak tü-f-eğ-in ka-zayla a-teş aldığını söylediği bildirildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı