HABERLER

İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Ordu’da bale öğretmeni Ceren Özdemir’i takip ederek evinin girişinde va-hşice b*çaklayarak k-atleden ka-til za-nlısı Özgür Arduç’un dün gece boyunca süren ifadesi k-an dondurdu.Son dakika: Ceren Özdemir’in k-atil z-anlısından k-an donduran ifadeler!

Soğukka-nlılıkla c*nayeti anbean anlatan Arduç, kafasında birisini ö-ldürmek olduğunu ve bunun için yola çıktığını, ci-nayeti işlemek için önce bir zı-pkın almak istediğini ancak daha sonra bir bı-çak aldığını belirtti.Altınordu ilçesinde, 3 Aralık Salı günü Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Ceren Özdemir’in ö-ldürülmesinin ardından, kamera kayıtlarının incelenmesi, teknik ve analiz çalışmaları neticesinde ya-kalanan ş-üpheli Özgür Arduç, ifadesinde ci-nayeti bir iş yerinden ç-aldığı bı-çakla gerçekleştirdiğini söyledi.

Sİ-LAH ALAMADIĞI İÇİN BI-ÇAK ALIYOR

K-atil zanlısı, ‘Bir bı-çak da-rbesinde ö-ldüre-bileceğim kişiler aradım’ ifadesini kullandı. Ci-nayetten önce bir kapüşonlu mont satın aldığını ve ci-nayet günü Ceren Özdemir’i yaklaşık 4 kilometre ta-kip ettiğini söyleyen z-anlı, çantasını ga-sbetmeyi düşündüğü Özdemir’in kendisinden g-üçsüz olduğunu değerlendirip, evine kadar izlediğini belirtti. Ka-til z-anlısı “Zı-pkın almayı düşündüm. Ceren’i gözüme kestirdim, biraz t-akip ettim. Karşıma yaşlı adam çıktı, büfeye attım kendimi. Takip etmeye devam ettim, fırsat bulduğumda ö-ldürdüm” ifadelerini kullandı.‘CAMDA BİRİLERİNİ GÖRDÜM’ DEDİ

Ş-üpheli, evin önüne geldiğinde camda birisini gördüğünü ve p-anikleyerek Özdemir’e b-ıç-akla s-aldırdığını ve çantasını da bu pa-nikle alamadığını ileri sürdü.

DAHA ÖNCE DE Cİ-NAYET PLANLADI

Özgür Arduç’un, daha önce de birilerini ö-ldürmek için planlar yaptığını, özellikle g-üçsüz olan kadınları seçtiğini, bazı kadınları t-akip ettiğini, ancak bu kişilerin k-alabalığa karışmasından dolayı ci-nayeti gerçekleştiremediğini söylediği öğrenildi.C-ezaevine dönmediği günlerde bir alışveriş merkezinden a-larmlarını söktüğü kıyafetler ve yine bazı iş yerlerinden de yiyecek ça-ldığını söyleyen şü-pheli, bı-çakla ö-ldürdüğü Ceren Özdemir’i daha önce hiç tanımadığını ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı