HABERLER

İNTİHARI SONRASI ARKASINDA BIRAKTIĞI MEKTUP KORKUNÇ CİNAYETİ DE ORTAYA ÇIKARDI

Samsun’da kendini tüfekle vurarak intihar eden 57 yaşındaki şahsın geride bıraktığı mektuptan cinayet çıktı.

Şahsın mektupta gelini Sema Dalkalem’i öldürdüğünü yazdığı iddia edildi. Harekete geçen ekipler, eşiyle boşanma aşamasında olan 3 çocuk annesi kadının cansız bedenini bir serada elleri iple arkaya bağlı halde, boğazından bıçaklanmış olarak buldu. Talihsiz kadının, bir gün sonra boşanma davasının olduğu öğrenildi.

Samsun’un Çarşamba ilçesi Elifli Mahallesi’nde ikamet eden 57 yaşındaki Ahmet Dalkalem 2 gün önce tüfekle kendini vurarak intihar etti. Ahmet Dalkalem’in geride bıraktığı mektupta gelinini de öldürdüğünü yazdığı iddia edildi.

CANSIZ BEDENİ SERADA BULUNDU

Yapılan araştırma sonucu eşinden ayrı yaşayan ve boşanma davası devam eden 3 çocuk annesi Sema Dalkalem’ın cansız bedeni Bafracalı Mahallesi’ndeki bir serada elleri iple arkaya bağlı halde boğazından bıçaklanmış olarak bulundu. Genç kadının cesedi otopsi için Samsun Adli Tıp Şube Müdürlüğüne gönderildi.

1 GÜN SONRA BOŞANMA DAVASI VARMIŞ

Sema Dalkelam’in eşinden bir yıldır ayrı yaşadığı, bir süre kadın sığınma evinde kalıp ayrıldığı ve boşanma davalarının devam ettiği, öldürülmeseydi yarın boşanma davasının ikinci duruşmasının görüleceği öğrenildi. Sema Dalkalem’in cansız bedeni Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki otopsi işlemlerinin ardından toprağa verilmek üzere Ordu’ya gönderildi.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu