HABERLER

HABABAM SINIFI’NIN BACAKSIZ’I ŞİMDİLERDE BAKIN NE İŞ YAPIYOR

Hababam Sınıfı’nın “Bacaksız” lakaplı öğrencisi ve “Abi, siz neden her sabah tek ayak üzerinde duruyorsunuz?” repliğiyle hafızalara kazınan Akça bakın şu anda ne iş yapıyor?

---Sponsorlu Bağlantılar---

Akça, 1975-1976’da ayakkabı boyacılığı yapmak üzere gittiği Hababam Sınıfı setinde tesadüfen başlayan Yeşilçam günlerini anlattı.

Film setine arkadaşının ısrarıyla gittiğini aktaran Akça, “Ayakkabı boyarken bir kahkaha attım. Kahkaham tesadüf oraya monte oldu ama hiç hikayeyle, senaryoyla alakası olmayan bir olaydı. Rahmetli Ertem (Eğilmez) ağabey orada gülmemi keşfetti. Ertem ağabey bir dahidir. Kafasında önce bir öğrenci olarak bir şeyler yazdı rahmetli Sadık Şendil ile beraber. Yavuz Turgul da vardı o ekibin içinde. Tesadüfen bir kahkahamızla girdik.” dedi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Akça, sinemaya Arzu Film ile başladığını, her gün 9.00’dan 15.00’e kadar okulda olduğunu, 15.00’ten sonra da sette ayakkabı boyadığını belirterek, “(Arzu Film) Benim için bir okuldu, evimdi. Rahmetli Ertem ağabeyin eşi de bizim annemizdir, oğulları kardeşimizdir.” ifadelerini kullandı.

Tuncay Akça şimdilerde ise Bakırköy’de bir köftecide müdür olarak görev yapıyor.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İŞTE SON HALİ VE İŞİ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:
Kapalı
Kapalı