HABERLER

Güzel Sunucunun Erkek Arkadaşının Ayrılma Nedenine Kimse İnanamadı

Profesyonel olarak oyun oynayan ve Call of Duty oyunuyla para kazanan Douglas Martin isimli adam, dünyanın en çekici hava durumu sunucularından biri olarak lanse edilen kız arkadaşı Yanet Garcia ile ayrıldı. Martin, “Benim kız arkadaşa ayıracak zamanım yok. Oyun oynamam gerek” dedi.

Son dönemlerin gözde işi e-spor oyunculuğu bütün dünyanın ilgisini çekiyor… Bu iş kolu son dönemde oldukça ilginç bir olaya da tanıklık etti.Son dönemde pek de başarılı olmayan Meksikalı e-spor oyuncusu Douglas Martin, kız arkadaşı Yanet Garcia’dan ayrıldığını açıkladı.

Call of Duty oyunu ile şöhrete kavuşan Martin son dönemde performansının çok düştüğünü söylerken, ayrılık kararını YouTube üzerinden duyurdu. Martin, “Benim sadece Call of Duty oynamaya odaklanmam gerek. Benim bir kız arkadaşa ayıracak zamanım yok” ifadesini kullandı.

Martin’in açıklamalarının ardından çekici bir fotoğrafını paylaşan Garcia, çok sayıda beğeni ve destek mesajı alırken, “Kalbim kırıldı” yorumunu yaptı. Instagram üzerinden 6.5 milyon takipçisi olan Garcia’nın YouTube’da 480.000 takipçisi bulunurken, eski erkek arkadaşı Martin’i ise Instagram’da 1.5 milyon takipçisi ve YouTube üzerinde ise 2.5 milyon takipçisi var.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu