HABERLER

GÜNÜN KAHRAMANI; HALİÇ’TE DENİZE ATLAYAN GENÇ KIZI PEŞİNDEN ATLAYARAK KURTARDI

İstanbul’da Haliç Metro Köprüsü’nden denize a-tlayan genç kız, kendisini görüp peşinden a-tlayan genç adam tarafından kurtarıldı. Sağlık ekipleri genç kıza olay yerinde ilk müdahaleyi yaptıktan sonra hastaneye kaldırıldı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İstanbul’da Haliç Metro Köprüsü’nden denize a-tlayan 21 yaşındaki genç kız, peşinden a-tlayan bir genç tarafından kurtarıldı. 2 genç sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

GENÇ KIZIN A-TLADIĞINI GÖRÜR GÖRMEZ DENİZE A-TLADI

Olay, Haliç Metro Köprüsü’nde saat 17.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, 21 yaşındaki Şirin B. köprü üzerinden denize a-tlayarak i-ntihar teşebbüsünde bulundu. O sırada metro turnikesinden geçen Yusuf Muhsin K., genç kızın a-tladığını görür görmez peşinden denize a-tladı. Yusuf Muhsin K., denizde bo-ğulma te-hlikesi geçiren genç kızı kıyıya kadar ulaştırmayı başardı. İh-bar üzerine olay yerine deniz polisi, sahil güvenlik ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kıyıya ulaşmayı başaran gençler kendilerine atılan can simidine tutunarak denizden çıkarıldı. Sağlık ekipleri Şirin B.’ye ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra çevredeki bir hastaneye kaldırdı. Yusuf Muhsin K. da te-dbir amaçlı hastaneye götürüldü.

“ZATEN O OLMASAYDI KIZ Ö-LEBİLİRDİ”

Olay anında deniz kenarında oturduğunu ifade eden Muhterem Kömürcü, “Haliç Metro Köprüsü’nden bir kız aşağıya a-tladı. Çocuk da oradan üstünü çıkararak suya a-tladı. Ondan sonra sahil güvenlik can simidi attı. Zaten o olmasaydı benim görüşüme göre kız ö-lebilirdi” dedi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Bu İçerik kopyalanamaz !!
Kapalı
Kapalı