HABERLER

Günün En iğrenç Haberi Malatya’dan Geldi!

Günün en iğrenç haberi Malatya’dan geldi Üstelik bunu ona icra eden kocasıydı, 2 çocuğunun gözleri önünde k-abusu yaşadı detaylar çok k-ötü vaka Malatya’nın Battalgazi İlçesine Bağlı Cevherizade Mahallesi’nde meydana geldi. Malatya’da eşine z-orla f-uhuş yapmış olduran koca, karısının ş-ikayeti üzerine g-özaltına alındı.

Vakasın devamında olanlar resmen k-an d-ondurdu. İddiaya gore, Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanın bodrum katında meydana gelen olayda, 23 yaşındaki 2 çocuk annesi Suriye uyruklu Rabarın Alı’yı gece saatlerinde telefonla arayan dini nikahlı eşi Yasser Alos (34) Suriye uyruklu Ahmet Elhasan’ın (32) evlerine geleceğini kendinin hazırlık yapmasını istedi. Gece geç saatlerde Rabarın Alı’nın ikamet ettiği eve gelen Ahmet Elhasan’ın, Rabarın Alı’yı bu i-ğrençliğe zorladı, genç hanım duruma tepki gösterince önce darp edildi sonrada 2 çocuğunun gözleri önünde i-stismara uğradı.

Bu sırada eve gelen eşi Yasser Alos’a durumu anlatan Rabarın Alı eşi tarafınca d-arp edildi. Hanımın ç-ığlıkları üzerine apartman yöneticisi durumu polis ekiplerine bildirdi.İhbar üzerine vaka yerine gelen polis ekipleri, Yasser Alos’u g-özlatına alırken, Rabarın Alı’ya t*cavüz ettikten sonra olay yerinden k-açan Elhasan’ı y-akalamak için çalışma başlattı.

9 yıldır evli olan ve 3 yıl önce 2 çocuğu ile birlikte Malatya’ya gelmiş olarak yerleşen Rabarın Alı emniyetteki ilk ifadesinde eşi Yasser Alos’nun b-askıları ve t-ehditleri sonucunda daha öncede para karşılığında bazı kişilerle i-lişkiye girdiğini belirterek eşi hakkında ş-ikayetçi oldu. Rabarın Alı’ya t-ecavüz ettikten sonra olay yerinden kaçan Ahmet Elhasan’nın kısa sürede y-akalandığı olayla ilgili başlatılan s-oruşturma sürüyor.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu