KADIN

Günde 1 Adet Çiğ Soğan Yemenin Faydası

Varis farklı sebeplerle ortaya çıkan kadın veya erkekte görülebilen bir rahatsızlıktır. Bu rahatsızlık, günlük yaşamında kişiye ciddi zararlar verebilmektedir. Bizde bunun önüne geçebilmek için insanlar tarafından denenip memnun kalınan, varis için doğal tedavi yöntemlerini araştırdık.

İşte varisten kurtaracak en etkili tedavi yöntemleri. Varisli damarlar kişiyi hem psikolojik yönden hem de sağlık açısından rahatsız eden bir durumdur. Varisli damarlardan kurtulmak için bir çok tedavi yöntemi mevcuttur.

Sizde varisten kısa bir süre içerisinde kurtulmak istiyorsanız, size vermiş olduğumuz tedavi yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Zencefilli karışım

Eczanede tüp halinde satılan E vitaminini ve 1 tatlı kaşığı zencefili karıştırın. Varisli damarların olduğu bölgeye sürerek var olan varislerin görünümünü azaltabilirsiniz.

Çoban püskülü

Çoban püskülü, varisli damarlardaki şişkinliği ve tıkanıklığı giderir. Günde en az 100 mg tüketmek gerekir.

Çiğ soğan

Günde bir adet çiğ soğan tüketmek cildinizi hızlı bir şekilde yeniler. Bu durumda da cildinizde oluşan varis ve damarlı görüntüden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

5 diş sarımsak

5 diş sarımsağı ezin ve çiğ olarak tüketin. Sarımsak antioksidan özelliğinden dolayı vüücuttaki fazla proteinleri atarak, damar görünümünün kaybolmasını sağlayacaktır.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu