HABERLER

GÜLÜMSER BULUT’UN KATİL ZANLISI YAKALANDI

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 67 yaşındaki Gülümser Bulut cinayeti ile ilgili yeni gelişme yaşandı ve katil zanlısı tutuklanarak cezaevine gönderirdi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

ATV’de yayınlanan Müge Anlı programında İzmir’deki evinde vahşice öldürülen Gülümser Bulut olayında son dakika gelişmesi yaşandı ve katil zanlısı Yunus Kahraman tutuklanarak cezaevine gönderildi. Müge Anlı canlı yayında ise olay ile ilgili son dakika yaşanan gelişmeleri anlattı. Peki Gülümser Bulut cinayetini detayları nelerdir? Yunus Kahraman bu cinayeti tek başına mı yoksa Hatice Ayhan ile birlikte mi işledi? Nilgün Karlı ve Gülümser Bulut cinayetinin ortak noktası nedir? İşte bütün bu soruların cevabı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

GÜLÜMSER BULUT CİNAYETİNİN DETAYLARI

67 yaşındaki Gülümser Bulut birlikte yaşadığı kızı Hatice Ayhan tarafından 18 ağustos 2018 tarihinde İzmir’deki evinde sera naylonu ve çarşafa sarılmış şekilde çekyatın içinde bulunmuştu. Olayla ilgili yürütülen soruşturma çerçevesinde gözaltına alına Hatice Ayhan anne katili suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Hatice Ayhan’ın ceza evinde bulunduğu sırada Gülümser Bulut cinayeti ile ilgili beklenmedik bir gelişme yaşanmıştı. 2018 yılının Nisan ayında kaybolan Özlem Akusta’nın en son görüştüğü isim olan Yunus Kahraman’ın teknik takibe alan polis, Yunus Kahraman’ın Gülümser Bulut’un cesedinin bulunmasından 3 gün önce evine girdiğini tespit etmişti.

ÖZLEM AKUSTA KAYBINDA YUNUS KAHRAMAN DETAYI

Gülümser Bulut cinayeti ile ilgili polis tarafından tesadüf eseri tespit edilen Yunus Kahraman Nisan 2018’den bu yana kendisinden hiçbir haber alınamayan Özlem Akusta ile kaybolduğu gün kameraya takılmıştı. Özlem Akusta’yı en son gören kişi yine Yunus Kahraman’dı ve halen Özlem Akusta’nın cesedine ulaşılamadı. Gülümser Bulut cinayeti ile ilgili tutuklanan 2. sanık Yunus Kahraman’ın Özlem Akusta dosyası dışında Nilgün Karlı cinayetinde dolayıda 15 yıl ceza evinde kaldığı da ortaya çıkmıştı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Bütün bu olaylardan sonra 9 ay ceza evinde kalan Hatice Ayhan tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. Hatice Ayhan bütün iddiaları reddetmiş “Ben sadece annemin cesedini buldum. Buldum polisi de aradım herkese söyledim. Ben suçsuz yere cezaevinde yattım hemde anne katili olarak” diyerek kendisini savunmuştu.

Yaşlı kadının komşuları Hatice Ayhan’ın annesine şiddet uyguladığı iddiasında bulunmuş ancak bu iddialara Hatice Ayhan ise “Sadece altın bilezik yüzünden bir kavgamız oldu başka şiddet uygulamadım” diyerek reddetmişti.

Yunus Kahraman’ın avukatı ise Hatice Ayhan’ın cesedi bulma anı ile ilgili pek çok garipliğin olduğunu savunmuş ve müvekkili Yunus Kahraman’ı korumuştu. Cinayeti ise Hatice Ayhan’ın işlediğini savunmuştu.

Müge Anlı ise bu savunma sonrası 20 yıl işlenen Nilgün Kırlı cinayetini örnek göstermişti. Gülümser Bulut’un da Nilgün Kırlı gibi halıya sarılıp bırakıldığını hatırlatmış ve iki cinayetin benzerliğine dikkat çekmişti.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Bir diğer akıllardaki soru ise Yunus Kahraman’ın ilk savunmasında Gülümser Bulut’un evine gittiğini saklaması oldu. Yunus Kahraman ise bu yalanı korktuğu için söylediğini açıkladı. Nilgün Karlı cinayetinin bilen kişinin kendisine iftira attığını söyleyen Yunus bey Hatice Ayhan’ın ise annesini öldürdüğüne inandığını söylemişti.

YUNUS KAHRAMAN TUTUKLANDI

Bütün bu yaşanan gelişmelerden sonra dün akşam iki kadının cinayetinden ve bir kadının da kaybından yargılanan Yunus Kahraman, İzmir 3. Ağır Ceza Mahkemesinden tutuklama kararı çıkarılması üzerine kasten öldürme suçlamasıyla ikinci kez tutuklanarak Buca Cezaevi’ne gönderildiğini açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı