HABERLER

Gülistan’ın odasında 10 gün sonra

Tunceli’de 10 gündür kendisinden haber alınamayan ve ba-raj gölünde arama çalışması yapılan üniversite öğrencisi Gülistan Doku’nun yurttaki odasında bugün in-tihar mektubu bulunduğu id-dia edildi. Günlerdir k-ayıp olan genç k-ıza ait olduğu öne sürülen mektubun bugün ortaya çıkması ise akıllarda so-ru işareti y-arattı. Gülistan’ın kaybolmadan birkaç gün önce arkadaşından aldığı m-akas, isminin yazılı olduğu bir re-çete ve kendi el yazısı olduğu değerlendirilen bazı notlar ise aramaların yo-ğunlaştığı Uzunçayır Barajı Dinar Köprüsü çe-vresinde bulundu.

K-ayıp Gülistan’ın odasında 10 gün sonra in-tihar mektubu bulundu

Tunceli’de 5 Ocak’tan bu yana haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku’yu arama çalışmaları 150 kişilik e-kiple devam ediyor.Uz-unçayır Ba-rajı Dinar Köprüsü mevki’inde J-andarma Arama Kurtarma (JAK), D-eniz Ku-vvetleri Ko-mutanlığı ekibi, AFAD, Elazığ’dan d-algıç p-olisler ve 4 Ö-zel H-arekat Timi’nin k-atılımıyla devam eden ça-lışmalar bugün de sürüyor.

ODASINDA İ-NTİHAR MEKTUBU BULUNDU İD-DİASI

Cu-mhuriyet Ba-şsavcılığı’ndan elde edilen bilgilere göre, Gülistan Doku’ya ait olduğu i-ddia edilen bir i-ntihar mektubu bugün y-urttaki odasında bulundu. 10 gündür k-ayıp olan ve her yerde aranan Gülistan’ın yazdığı öne dürülen mektubun bugün o-rtaya çıkması ise a-kıllarda s-oru işareti y-arattı.İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı