HABERLER

Gözaltına alınan yeni kediciklerin makyajsız halleri ! Makyözleri Tutuklanmalı

Bukadar da olmaz o makyözü kesinlikle sahtecilikten tutuklamalılar . . .Herkesin Adnan Hoca olarak tanıdığı Adnan Oktar’a sabaha karşı dev operasyon düzenlendi. TV kanalında Kedicikleri ile yaptığı programlar ile sık sık gündeme gelen Adnan Oktar’a yöneltilen suçlamalar arasında “organize suç örgütü kurmak”, “uluslararası ajanlık” ve “küçük çocuklara t-aciz” yer alıyor.
Adnan Oktar suç örgütüne yapılan operasyon sonucu gözaltına alınan “kediciklerin” makyajsız halleri görenleri hayrete düşürdü.Adnan Oktar ile birlikte gözaltına alınan kedicikleri tanımak mümkün olmadı. Zira instagram ve sosyal medyadan paylaştıkları görüntüleri ile gözaltına alınanları özdeşleştirmek mümkün değildi. Didem Ürer ve Gülgün Göktan bunun en çarpıcı örneği oldu. Adnan Oktar’ın bugün ortaya çıkan kaçma girişim görüntülerinde yanında bir kedicik de vardı. Oktar’ın şoförlüğünü yapan bu kadını ilk başta kimse tanıyamadı. Sarı saçlarını toplamış olan kedicik orta yaşın üzerinde bir görünüme sahipti. Maslak’ta çevrilen araçtan indirilen kedicik objektiflere böyle yansıdı. Kediciğin kim olduğu ise sonradan ortaya çıktı. Söz konusu kedicik Adnan Oktar’ın gözdesi Didem Ürer’di.DİDEM ÜRER’İ TANIMAK NE MÜMKÜN? :
Adnan Oktar’ın vitrin yüzlerinden olan Didem Ürer sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraflarında en fazla 25-28 yaş aralığında güzel bir sarışın olarak görünüyor. Yakalanma anındaki görüntülerde yer alan kadın ise 50’lilerinde biri gibi. Haliyle kimse onun Didem Ürer olabileceğini inanamadı. Gözaltı fotoğrafları ile kıyaslanınca görüntülerdeki kişinin Didem Üner olduğu netleşti. DİDEM ÜRER’İN GERÇEK HALİ : Bu görüntüler dün akşam gözaltından yansıdı. Fotoğraftaki kişinin Didem Ürer olduğu ortaya çıkmıştı. Didem Ürer Adnan Oktar’ın kaçışında şoför olarak yer alıyordu.Soldaki kare Didem Ürer’in photoshoptan geçmiş hali. Instagramı bu görüntülerle dolu. Sağdaki ise dün gözaltına alındığında çekildi.
GÜLGÜN GÖKTAN’IN GERÇEK HALİ :
Adnan Oktar’ın sarışın kediciklerinden Gülgün Göktan’ın gerçek hali de ağızları açık bıraktı. 28 yaşından fazla göstermeyen güzel bir kadın olarak sunulan Gülgün Göktan aslında hayli geçkin biri İşte Gülgün Göktan’ın gerçek hali bu. İşin içinde fotoşop olmayınca hem yaşı hem gerçek görüntüsü ortaya çıktı. SAHTE AVRAT OPERASYONU : Sosyal medya kediciklerin gözaltıyla ortaya çıkan gerçek halleri ile çalkalandı. Adnan Oktar ve kediciklerin bu hali ‘sahte avrat’ operasyonu başlığıyla geyik malzemesi oldu.
KEDİCİKLER KAMERALARA HAZIRLIKSIZ YAKALANDI Adnan Oktar’ın “kediciklerim” dediği kızların da İstanbul Emniyeti tarafından gözaltına alındığı operasyonda gözaltına alınan sayısı her geçen dakika artıyor. Kapsamlı faaliyetlerle yürütülen Oktar, operasyonunda apar topar kelepçelenerek getirilen kızlar, kameralara hazırlıksız yakalandı. ABARTILI MAKYAJ VE KIYAFETLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYORLARDI Ekranda abartılı saç, makyaj ve kıyafetleri ile ilginç hareketler sergileyen ve tuhaf diyalogların içerisinde bulunan kedicikler, İstanbul Emniyeti’ne yakalandıkları sırada doğal hallerinde bulundular.Daha önce makyajlı ve photoshoplu hallerini görmeye alıştığımız kediciklerin gerçekteki halleri ise bambaşka çıktı. İşte kediciklerin makyajsız halleri0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu