HABERLER

GENÇ KIZIN BABASI KONUŞTU

Bursa’da düğününe bir gün kala nişanlısı tarafından d*arp edilerek ö*ldürülen 25 yaşındaki Songül Yalçın’ın babasının ve ağabeyinin söyledikleri yürekleri dağladı. Yalçın’ın en büyük hayalinin, son senesinde olduğu tıbbi sekreterlik bölümünü bitirmek olduğu öğrenildi. Baba Nazır Yalçın, “Ben k*atil z*anlısını ailemden biri olarak kabullendim. O kadar güvenimi kazanmıştı. Ama içime a*teş basıp gitti. Benim kızım sana e*şkıyalık mı yaptı” dedi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

K*an do*nduran olay iki gün önce yaşandı. 25 yaşındaki Songül Yalçın, hazırlattıkları gelinliği almak için düğünlerinden bir gün önce, 3 yıllık nişanlısı olan 32 yaşındaki Yunus Emre Akar’ın Hüdavendigâr Mahallesi’ndeki evine gitti. İkili arasında tartışma çıktı. Münakaşanın büyümesi üzerine Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde radyoloji teknikeri olan Akar, nişanlısını evin ba*nyosunda uzun süre d*arp etti. Genç adam, nişanlısının b*aygınlık geçirmesi üzerine evden ayrıldı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Fatura borçlarını ödeyen damat adayı, s*kinleşsin diye b*ıraktığı nişanlısının yanına yaklaşık 20 dakika sonra döndü. Nişanlısının hala ba*ygın yattığını gören şüpheli, 112 Acil Servis’i arayıp Yalçın’ın b*anyoda k*ayarak düşüp y*aralandığını söyledi. O*lay yerine gelen sağlık görevlileri, bir çoğu başında olmak üzere vücudunun muhtelif yerlerinde d*arp izleri bulunan k*adını Çekirge Devlet Hastanesine götürdü. Yoğun bakımda tedavi altına alınan Songül Yalçın, iki gündür süren ö*lüm kalım mücadelesini kaybederek, tedavi gördüğü hastanede dün sabah hayatını kaybetti.

BU BİR VA*HŞET

Kızını gelinlikle dünya evine hazırlarken c*ansız bedeniyle karşılaşan 5 çocuk babası Nazır Yalçın, bu c*inayetin bir va*hşet olduğunu belirterek, “Damadımı damat olarak görmedim. Onu kendi ailemden birisi olarak kabullendim. O kadar güvenimi kazandı. Üç yıl boyunca sürekli gitti geldi, ekmeğimi yedi. Kendi çocuğumdan bir an olsun ayırt etmedim. Bana bunca yıl dost olarak göründüler, ama içime a*teş b*asıp gittiler. Allah da onların içerisine a*teş bassın. Madem bu duruma geldin, istemiyordun, benim kızım sana ne yaptı? E*şkıyalık mı yaptı? Zaten her şey son noktasına gelmiş, olmayacak desen ne olurdu, sen ailenin yanına git, ben ailemin yanına gideyim diye? Kendi aralarında daha önceden tartışma olduysa onları bilmiyorum. Üç yıl boyunca bir kişinin evinde yemek yiyip, sonra bu duruma getiren kişi… Bu bir v*ahşettir, Müslüman değildir bunlar. Ayın dokuzunda kınası olacaktı, ailesinin benim yanıma gelmesi lazımdı. Benim çocuğum orada k*omaya girmiş, bana dünürüm telefon açmış, bu duruma nasıl geldi, iş nasıl oldu diye” dedi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

GİZLİ GİZLİ PARA GÖNDERDİM

Serdar Yalçın ise, kardeşinin sıkıntısının pek belli etmediğini, hep kendi halletmek istediğini, kına için kredi çekmek istediğini, fakat zor durumda kalmasın diye bir miktar para yolladığını anlatarak, “Şu anda kamuoyuna yapılan açıklama ve haberlerin tamamı karşı tarafa ait. Takıların ve düğünden sonra yaşayacakları şehir için çıkan t*artışmadan dolayı olduğu yazılıyor. Ama sadece bununla alakası yok. Çünkü biz hiçbir zaman takıları dert etmedik. İlla ki düğünün kendine göre masrafları olur. Bunu bildiğimiz için hiçbir zaman sorun yapmadık. Ama kendileri ci*nayeti ö*rt bas etmek için takıları uydurdular. Nişanlılık süreci 3 yıl sürdü. Ben de dedim ki, artık düğün tarihinin belli olması lazım. Belki bir sene sonra, belki iki sene sonra, ama belli olması lazım dedim. Bu sözlerden sonra kardeşime a*gresif yaklaşmaya başlamış. Bizim burada kö*tü amacımız yok. Eğer ev düzülecekse, biz kendi eşyalarımızı alıyoruz, yükü hafifletiyoruz zaten. Onlar da kendilerininkini alıyor. E*vi ortak düzüyoruz. Ama bunlar sanki evi tek başına düzmüş gibi konuşup kendilerini haklı çıkarmaya, olayı ört pas etmeye çalışıyorlar” dedi.

EŞYALARIN PARASINI ÖDEMEMİŞ

Yakın akrabası olan Öner Alkan, “Bizim kızımız bazı şeyleri içine atarak ailesinden gi*zlemiş. Damat ise aldığı eşyaların hiçbir şekilde p*arasını ödememiş, aradıklarında telefonları a*çmamış bir adam. Bunca çaba harcayan bir kızı nasıl olur da ö*ldürebilir? Peşini bırakmayacağız bu davanın” dedi.

EN BÜYÜK HAYALİ…

Uzun yıllar Çekirge Devlet Hastanesinde tıbbi se*kreterlik yapan Songül Yalçın, açıktan tıbbi sekreterlik ve dokümantasyon bölümünü okuyordu. En büyük hayali olan mesleğinin diplomasını bu yıl alacaktı. Ailede 5 kardeşten dördüncüsü olan Yalçın, ani ö*ümü ile herkesi yasa ve üzüntüye boğdu. Ondan geriye ise ailesiyle mutlu günlerinde çektirdiği fotoğraflar kaldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Bu İçerik kopyalanamaz !!
Kapalı
Kapalı