HABERLER

FECİ ŞEKİLDE CAN VERDİ

İstanbul’da 29 yaşındaki Hemşire Şebnem Köker, i/ddiaya göre Kadıköy’de kaldığı pa/nsiyonun 5’inci kattaki odasından demir ko/rkuluklar üzerine dü/şerek ca/n verdi. Köker’in aynı pa/nsiyonda kaldığı erkek arkadaşının emniyetteki i/fadesinde “Ta/rtışmıştık, ben diğer odaya uyumaya gittim. Gü/rültü üzerine uyanınca, Şebnem’in ca/nsız be/denini gördüm” dediği öğrenildi.İzmir’de bir ha/stanede çalışan Şebnem Köker, geçtiğimiz yıl gemi kaptanı T.B. ile sosyal medya üzerinden tanıştı. İ/ddiaya göre ikili bir süre görüştükten sonra yüz yüze bu/luşmaya başladı.

Hemşire Şebnem Köker, geçtiğimiz hafta İzmir’den İstanbul’a geldi. Kadıköy Moda’da erkek arkadaşıyla tuttuğu bir pa/nsiyona yerleşti.DE/MİR PA/RMAKLIKLAR ÜZERİNE DÜ/ŞTÜ

İ/ddiaya göre, geçtiğimiz pazartesi gecesi T.B.’ye gelen bir telefon sonrasında ikili ta/rtışma yaşadı.

Sabaha karşı 03.00 sıralarında ise Şebnem, 5’inci katındaki odanın penceresinden, zemindeki istinat duvarı üzerindeki de/mir pa/rmaklıkların üzerine dü/ştü. Pa/rmaklıkların be/denine o/k gibi sa/plandığı genç hemşire olay yerinde ca/n verdi.“NASIL OLDUĞUNU GÖRMEDİM”

Polis e/kiplerince olay yerinde yapılan inc/elemenin ardından Köker’in ce/sedi A/dli Tıp Kurumu’na götürüldü. Şebnem Köker’in erkek arkadaşı T.B.’nin ifadesine başvuruldu.

Kız arkadaşının ce/sedini ilk gören kişi olduğu bilgisine ba/şvu/rulan T.B.’nin ifadesinde, “Olaydan bir süre önce ta/rtıştık. U/yumak için odaya gitmiştim. Nasıl olduğunu görmedim. Gü/rültü üzerine uyandım. Penceren aşağıya baktığımda Şebnem’in de/mir ko/rkuluklar üzerinde olduğunu gördüm” dediği öne sü/rüldü.

SO/RUŞTURMA SÜ/RÜYOR

Polis e/kiplerinin, olayla ilgili görgü ta/nıkları ve gü/venlik kamera kaydına ulaşmaya çalıştığı öğrenildi. Şebnem Köker’in kesin ö/lüm sebebinin Adli Tıp Kurumu uzmanlarınca belirleneceği belirtilirken, so/ruşturmanın sü/rdüğü öğrenildi.İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu