HABERLER

EVİNDEN ÇÖP DÖKMEK İÇİN ÇIKTI TABUTLA DÖNDÜ

Esenyurt’ta akşam saatlerinde evinden çöp atmak için çıkan 18 yaşındaki genç kız, otomobilin ça/rpması sonucu hayatını ka/ybetti. Sürücü ka/za sonrası olay yerinden ka/çarken, gece saatlerinde karakola giderek teslim olduğu öğrenildi.Saat 21.00 sıralarında Esenyurt Kıraç mevkiinde meydana gelen olayda Zehra(18) isimli genç kız akşam yemeğinin ardından çöpleri a/tmak için evden ayrıldı. Apartmandan çıkıp karşıya geçtiği esnada hızlı olduğu i/ddia edilen bir araç Zehra’yı görmeyip ça/rptı. Ça/rpmanın etkisiyle genç kız metrelerce sa/vruldu.

KA/ÇAN SÜRÜCÜ BİR SÜRE SONRA TESLİM OLDU

Araç sürücüsü ise olay yerinden ka/çarak uzaklaştı. Olayı gören çevredeki vatandaşlar hemen sağlık ve polis e/kiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık e/kipleri a/ğır ya/ralanan genç kızı hastaneye kaldırdı. Yapılan tüm mü/dahalelere rağmen Zehra hayatını ka/ybetti. Ka/za sonrası olay yerinden ka/çan sürücü ise gecenin ilerleyen saatlerinde karakola giderek teslim oldu. Gö/zaltına alınan sürücü bu sabah adliyeye sevk edildi.“BAŞKA EVLATLARIMIZ Ö/LMESİN”

Ka/za sırasında olay yerinde bulunan esnaf Burhan Vecat ise caddede hiç kasis olmadığından de/rt ya/narak, “Dükkanımda oturuyordum ani bir fren sesi ile bir ka/za olduğunu anladık. Gelen araba gencecik bir kıza ça/rptı. Duyduğum fren sesinden ötürü aracın hızlı olduğunu düşünüyorum. Ka/zanın gerçekleştiği caddede görüyorsunuz ki ne bir tümsek ne de başka bir e/ngel var.

Burada bir e/ngel olsaydı belki araba o kadar hızlı gelmeyecekti ve kızımız şuanda hayatta olacaktı. Bu caddede bir park bulunuyor, sürekli çocuklar parktan yola çıkıyor. Başka evlatlarımızda ö/lmesin istiyoruz. Bizim elimizden bir şey gelmiyor sadece olanları izliyoruz” diye konuştu.İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu