HABERLER

EVİNDE BULUNDU

DÜNYACA Ünlü rapçi evinde ö-lü b-ulunduSahne adı ‘Ir-on’ olarak bilinen Güney Koreli ünlü rapçi Jung Hun-cheol, evinde ö-lü bulundu. Ünlü rapçi-nin ö-lüm nedeni henüz bilinmezken Güney Kore p-olisi Heon-cheol’ün y-atakta b-ulunduğunu ve vü-cudunda ka-namaların meydana geldiğini bildirdi.‘I-ron’ olarak bilinen 29 yaşındaki Güney Koreli rapçi Jung Hun-cheol, ö-lü bulundu.Sahne adı ‘I-ron’ olarak bilinen Güney Koreli ünlü rapçi Jung Hun-cheol, başkent Seul’deki apartman dairesinde ö-lü olarak bulundu.

Güney Kore p-olisinden yapılan açıklamada, Heon-cheol’ün y-atakta bulunduğunu ve vü-cudunda ka-n-amaların meydana geldiğini bildirdi.Heon-cheol’ün ö-lüm ne-deni bilinmiyor.U–YUŞTURUCU K-ULLANIMINDAN MAHKEMEYE ÇIKMIŞTI

Rapçi Heon-cheol, 2016 yılında u–yu-şturucu m-adde kullanımından mahkemeye çıkarılmış, 40 saatlik re-habilitasyon programı şartıyla para cezasına çarptırılmıştı. 2017 de ise eski k-ız a-rkadaşına s-aldırıdan tekrar mahkemeye çıkmış, 80 saatlik kamu hizmeti yap-makla ce-zalandırılmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu