HABERLER

ESRA EROL KARIŞTI

Esra Erol’da ortalık karıştı! Yasak aşkıyla düğün yapan kocasıyla yüzleşen kadın, canlı yayında deliye döndüKocası evi terk ederek yasak aşkıyla düğün yapan Zehra Hanım, Esra Erol’da programına başvurarak yardım istedi. Canlı yayında eşiyle yüzleşen Zehra Hanım, çocuğuna şiddet uyguladığı yönündeki iddiayı duyunca öfkeden deliye dönerek kocasının üzerine yürüdü.ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına başvuran Zehra Hanım, eşi Orçun Bey’in evi terk ederek yasak aşkıyla davullu zurnalı bir düğün yaptığını söyledi. Eşinin çocuğuna dahil zaman ayırmadığını söyleyen Zehra Hanım, boşanmak için yardım istedi.

EŞLER CANLI YAYINDA YÜZLEŞTİ

Eşinin iddialarının ardından canlı yayına gelen Orçun Bey, yasak aşkının hamile olduğunu bu yüzden de hem dini nikah hem de düğün yaptıklarını söyledi. Eşinin eşyalarını sattığını söyleyen Orçun Bey, “Bu evlilikte mağdur olan benim. Bu dışarıdan bakıldığında düğün yapmamı tasvip etmiyorum. Yaptığımın hata olduğunu biliyorum. Sevgilim hamile olduğu için kendimi mecbur hissettim. Ben sevgilime olan sevgimin sonuna kadar arkasındayım. Buraya da eşimden boşanıp sevgilim ile evlenmeye geldim” dedi.EŞİNE SALDIRMAYA KALKIŞTI

Zehra Hanım’ın çocuklarına şiddet uygulayarak dudağını patlattığını iddia eden Orçun Bey, “Kız çocuğumun altını alarak yıkayan bile bendim. Ben bu zamana kadar hep sustum. Zehra’ya bu çocuğa vurma diye 50 defa söyledim” deyince ortalık bir anda karıştı. Sinirden deliye dönerek “Beni çocuğum üzerinden vuramazsın. Ben çocuğumu dövmedim” diyen Zehra Hanım, eşine saldırmaya kalkıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu