HABERLER

ESMER AİLENİN TEK SARIŞIN BİREYİYDİ 56 YIL SONRA GERÇEĞİ ÖĞRENDİ

Marjorie Angell, bebeği DeeAnn’i kucağına alınca, bebeğin kendi bebeği olmadığı fikrine kapıldı ve hemşirelere bebekleri karıştırdıklarını söyledi. Ancak kimse dinlemedi.Uzun çabalar sonucunda Marjorie’ye DeeAnn’in kendi k-ızı olduğunu kabul ettirdiler. 56 yıl sonra çalan telefon herkesi ş-ok etti.DeeAn Angell, sarı saçlı ve mavi gözlü küçük bir k-ızdı. Aile fotoğraflarında saç rengi ve gözleri farklı olan tek kişi oydu.

Kay Rene Reed de ailedeki tek farklı çocuktu. Tamamı sarışın olan bir ailede kendini yabancı gibi hissediyordu. Kardeşlerine hiç benzemiyordu ve kendi kendine ailesini sorguluyordu.O zamanlar henüz D-NA testi keşfedilmediğinden, Kay da durumu kafasına takmadı.56 yıl sonra gerçekler ortaya çıktı. Kay’ın erkek kardeşi Bobby, yaşlı bir k-adın tarafından arandı ve kendisini çok şaşırtan gerçekle yüzleşti.

Bobby, hemen kendisine telefon eden k-adınla buluşmaya gitti. Yaşlı k-adın, Kay Rene Reed’in gerçek annesini tanıdığını ve hatta Angell ailesi ve k-ızları DeeAnn’in komşusu olduklarını söyledi.

86 yaşındaki k-adın kendisinden çok emindi. İki k-ız h-astanede karıştırılmıştı. Kadın, bu zamana kadar gerçeği anlatmamasının nedeninin iki ailenin ebeveynlerinin de v-efat etmesini beklediği olarak ifade etti.Bobby ne yapacağını bilemedi. K-ız kardeşi Kay’ı şimdiye dek gerçek kardeşi gibi sevmişti ve gerçekten kimsenin zarar görmemesini istiyordu. Kardeşleriyle konuştuktan sonra Kay ve DeeAnn’e gerçeği anlatmaya karar verdi.2009’un yaz aylarında, Kay Rene Reed ve DeeAnn Angell, Washington’da DNA testi yaptırdı.

T-estin sonucundan Marjorie’nin annelik iç güdüsünün 56 yıl önce ş-üphesinde haklı olduğu öğrenildi. Kay, Angell ailesinin; Bobby’nin sarışın k-ız kardeşi DeeAnn ise Reed ailesinin çocuğuymuş.Gerçek ortaya çıktıktan sonra iki ailenin hayatta kalan bireyleri birbirleriyle her gün görüşmeye başladılar. Bugün, Kay ve DeeAnn tıpkı k-ız kardeşleri kadar yakınlar. Ancak eğer biyolojik aileleriyle büyümüş olsalar, şu an nerelerde olabileceklerini kimse tahmin edemiyor.

DeeAnn, ABC News’e “Gerçek ailemi asla tanıyamamış olmam beni içten içe üzüyor” dedi.Hayat, insanlara bazen hiç tahmin edemeyeceği türden oyunlar oynuyor. Hikâyeyi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı