HABERLER

EŞİNİ B*ÇAKLAYAN 4 ÇOCUK BABASI

Gaziantep’te 4 çocuk babası adam, ta-rtıştığı eşini elinden b*çakladıktan sonra sıvı temizlik m-addesi içerek i-n-ti-har etti.ARALARINDA T-ARTIŞMA ÇIKTI

Dün akşam saatlerinde, Üçoklar Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Güllabi A. 19 yıllık eşi Hülya A. ile yaklaşık bir hafta önce t-a-rtıştıktan sonra evlerinin yakınlarında bulunan bekçiliğini yaptığı Salavat Camisi’nde yaşamaya başladı. Dün akşam saatlerinde camiye giden Hülya A. ile Güllabi A. arasında t-a-rtışma çıktı.T-a-rtışma sırasında Güllabi A., yanındaki b*çağı çe-kip, eşini elinden b*çakladı. Hülya A., k-açıp kendisini t-uvalete k-ilitledi. Güllabi A. ise ya-şamına son vermek için sıvı temizlik m-addesi içti.

KURTARILAMADI

Çevre sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen ambulanslarla 25 Aralık Devlet Hastanesi’ne k-aldırılan çiftten Güllabi A., doktorların tüm ç-abasına karşın k-urtarılamadı. Güllabi A.’nın cebinden ö-lü-münden eşini s-orumlu t-uttuğuna dair not çıktığı iddia edildi.T-edavisinin ardından taburcu edilen Hülya A., so-rgulanmak üzere emniyete götürüldü. Güllabi A.’nın ce-nazesi Adli T-ıp Kurumu’ndaki o-t-o-psinin ardından yakınlarınca teslim alınarak t-oprağa verildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı