KADIN

En Sadakatli Burç Hangisi? Burcuna Göre Partneriniz Aslında Ne Kadar Sadakatli?

Günümüzde sadakat, herkesten sahip olmasını bekleyebileceğimiz bir özellik olmaktan maalesef çok uzak. Ancak, ilişkide partnerimizden öncelikli olarak sadakatli olmasını bekleriz. Bazılarımız, karşılıklı sadakatin sağlandığı ilişkiler kurmayı başarırken, bazılarımız, tüm fedakarlıklarına rağmen partnerleri tarafından aldatılmış olabilirler.Burcumuz, bizlere genel özelliklerimize dair zengin bir bilgi hazinesi sunabilir. Bununla birlikte, ne kadar sadakatli bir yapımız olduğunu da ortaya koyabilir. İnsanları, yalnızca güneş burçlarına dayalı olarak yargılamak doğru değildir. Her burcun kişiye katabileceği olası özellikleri paylaştığımızı bilmenizi isteriz zira insanlar yetiştikleri çevreye, sahip oldukları kültüre ve deneyimlerine göre kişiliklerini oluştururlar.

KOÇ BURCUİkili ilişkilerde sakadat söz konusuysa, koç buçları bu listenin son sıralarında yer alıyor diyebiliriz. Her daim yeni maceralar, yeni heyecanlar ve hatta onları zorlayacak işler peşinde koşan koç burçları için, kaçamaklar heyecanlı yapılarını ayakta tutacağı için önemli olabilir. Koç burcu, ilgisiz bırakıldığını düşündüğü zaman aldatmaya daha meyillidir. Kendi taleplerinin karşılanmasına önem veren yapıları onları bazı durumlarda bencil yapabilir. Bundan dolayı, bazı koç burçları için çok sadakatli olduklarını söyleyemeyiz.

BOĞA BURCU

Tüm burçların en inatçısı olarak boğa burçlarını söyleyebiliriz. İlişkilerinde de, sevdiği insanlar konusunda da %100 inatçı olabilirler. Kim ne derse desin, onlar partnerlerinden kolay kolay vazgeçmeyeceklerdir. Boğa burçları, ilişkiyi ciddi bir boyuta taşımaktan asla çekinmeyecektir. Bu anlamda çok sadakatli ve ilişkilerine karşı istekli olabilirler.İKİZLER BURCU

İkizler burçlarını anlamak zor zanaattır. İsimlerinden de anlaşılabileceği gibi; iki beyin tarafından kontrol edilirler aslında. Kişiliklerinde de, bir ikilik söz konusu olabilir. Bu anlamda, bir süre size karşı inanılmaz sadık ve vefalı davranırken, bir anda fikirlerini değiştirip, bunun tam tersi davranışlar sergileyebilirler. Çok sevimli bir kişilikleri vardır bu da karşı cinsin ilgisini çekmeye yetebilir. İkizler burcunu aşırı kıskançlık aldatmaya itebilir.

YENGEÇ BURCUEğer sadakatli birini arıyorsanız, yengeç burcu bir partner çok doğru bir seçim olacaktır. Anlayışlı yapılarının yanı sıra ilişkilerine öncelik verip, partnerlerine zaman ayırabileceklerdir. Bir kere sizi hayatlarına aldılar mı, kalplerini ve ruhlarını koyacaklardır ilişkiye. Ancak, yengeç burçları aldatılmaya asla tahammül edemezler. Bundan dolayı, gerçekten ciddi bir ilişki arayışındaysanız o zaman yengeç burcuyla ilişkiye başlayabilirsiniz. Ayrıca, pnları şefkatten ve ilgiden yoksun bırakırsanız, kendilerini sonunda suçlu hissedeceklerini bilerek aldatmaya yönelebilirler. Boşlukta kalırlarsa, kolay etkilenebilirler.

ASLAN BURCU

Aslan burçları son derece cömert, yaratıcı ve sevecen insanlardır. Kendileri gibi birini buldukları zaman sadık kalabilirler. Bununla birlikte, çok ben-merkezci olduklarından dolayı, karşı tarafa asla körü körüne güvenmeyeceklerdir. Bu özelliklerinden dolayı, kendilerini çoğu kez kalp kırıklığı yaşamaktan kurtarmışlardır. Eğer ilgi görmezlerse ve ihtiyaççları olan desteği bulamazllarsa, başkalarına yönelmeye meyillilerdir.

BAŞAK BURCU

Başak burçları için neredeyse her şey bir önem arz eder ve tabii, ilişkileri de… Doğru dikkat ve ilgiyi görebildikleri bir ilişkide sadıktırlar. Ancak, ilişkide bir şeylerin yanlış gittiğini düşünürlerse, yeni birilerini tanımaya açık olacaklardır. Başak burçları yine de ilişkiyi yürütmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

TERAZİ BURCU

Konu arkadaşarı oldu mu akan sular durur terazi burçları için. Arkadaşlarına son derece sadıktırlar. Terazi burcu bir arkadaşınız varsa, her türlü kötü günde ve zorlukta yanınızda olacağından şüpheniz olmasın. Ancak, konu bir gönül ilişkisiyse, terazi burçları için bu denli sadakatli olduklarını söyleyemeyiz. Buna rağmen, yine de terazi burçları gereksiz drama ve tartışmaları önlemek için, kısacası bir tatsızlık çıkmasın diye, partnerlerine sadık kalabilirler. Aksi halde, başları çok ağrıyacaktır. Her zaman kendileri gibi kibar ve bakımlı bir partner beklentileri vardır. Terazi bir aşk burcu olduğu için, sadakatsiz davranmak onlara göre değildir aslında.

AKREP BURCU

Yaşamlarını tutkuyla sürdüren akrep burçları, ilişkideki kıvılcımı hissederlerse, son derece sadık olacaklardır. Ancak, ilişkideki enerji kaybolursa, aldatmak onlar için bir seçenek olarak değerlendirilmeye alınır. Akrep burçları sevdiği insanları çok kıskanabilen ve sahiplenen yapıya sahiplerdir. Karşı taraftan da her ne olursa olsun, onlara karşı dürüst davranmasını beklerler. Akrep burcu için tatmin olması çok önemlidir. Her yönden tatmin olduğuna inanırlarsa, sadık davranacaklardır.

YAY BURCU

Konu sadakat olduğunda yay burçları gerçekten çok tuhaf olabilirler. Sırılsıklam aşık olduklarını düşünürken, bir anda ilişkiye karşı duydukları ilgiyi kaybedebilirler. Bu açıdan, yay burçlarının sadakat konusunda dört dörtlük oldukları söylenemez. Onlara monoton bir hayat sunarsanız, aldatma olasılıkları yüksek olabilir çünkü macerayı ve sosyalliği çok severler.

OĞLAK BURCU

Oğlak burçları partnerlerine karşı son derece sadakatli olabilirler. Eğer bir süre, partnerleriyle aralarında bir kopukluk hissederlerse veya ilişkide kendilerine karşı tehdit oluşturacak bir unsur sezerlerse, her şeyi düzeltene dek çabalayacak ve bu konu üzerinde çalışacaklardır. Bir oğlak burcuyla ilişki yaşamak çok heyecan verici olabilir. Aynı zamanda, oğlak burçları için aile kavramı büyük önem taşır. Ailesi veya ailesi gibi gördüğü insanlara karşı yanlış bir hareket yaparsanız, ayrılmak isteyebilir.

KOVA BURCU

Kova burçları genellikle partnerlerine karşı sadıktırlar. Bununla birlikte, sadakatleri bir anlamda, partnerlerine bağlıdır. İlişkide nasıl bir davranışla karşı karşıyalarsa, aynı oranda karşılık vereceklerdir. Kısacası, onlara karşı sadakatli olursanız, size karşı sadakatli olacaklardır. Ancak, yalan söyleyecek veya onlardan bir takım durumları saklayacak olursanız, sizi aldatmak yerine ayrılmayı tercih edeceklerdir. Aynı zamanda, hayatlarına kısıtlama getiren bir partner, kova burçlarının ilişkiden uzaklaşmasına sebep olur..

BALIK BURCU

Balık burçları son derece hassas ve duygusal yapıya sahiptirler. Onlar gerçek bir eş ve dost olabilecek potansiyel taşırlar. Konu aldatmaksa şayet, onlar partnerlerini bir başkasıyla aldatmak yerine, belki de hayatlarına bir yenilik, bir ilham ve macera katmak uğruna sizden uzaklaşabilirler. Ne yapacaklarını kestirmek çok zor olabilir..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu