HABERLER

Eczaneden Alacağınız Ucuz Kremleri Karıştırınca 350 TL Değerinde Bir Karışım Elde Ediyorsunuz

Evigen Kremi Eczaneden Çok Ucuza Aldım ve Bu Kremlerle Karıştırınca 350 lira Değerinde Bir Karışım Elde Ettim…..Cildiniz anormal kuru ise, gün içince sık sık kuruluk hissediyorsanız harika ve benim uzun yıllardır kullandığım ev yapımı kremimi sizlerle paylaşmak istiyorum..

Eczaneden alacağınız 2 adet bepanten kremin içine, aktardan alacağınız havuç, kayısı, buğday ve portakal yağları (yağların görsellerdeki marka olması şart değil), yine eczaneden alacağınız evigen ampulle, aşağıda yazacağım ölçülerdeki karışımı hazırlayıp, sabah , akşam boynunuz da dahil olmak üzere süreceğiniz bu krem gerçekten çok iyi.Her türlü nemlendiriciyi denediysem de hiçbirinden fayda bulamadım, taa ki bunu kullanana kadar.. Çevremde ne kadar insan varsa cildimin ışıl ışıl olduğunu ve ne kullandığımı sorarlar.. Bırakın pırıltısını ben cildimi müthis nemlendirdiğini ve kuruluk hissetmediğimi biliyorum..

Dediğim gibi evde ayarlayacağınız boş bir cam kaseye 2 kutu bepanteni sıkın.. İçine yarım şişe havuç yağı, yarım şişe buğday yağı, yarım şişe kayısı yağı, 8 damla portakal yağı ve 1 adet evigen ampulu kırıp tüm bunları karıştırın..

Hepsi bu.. Kreminiz sürmeye hazırrr ( şişeler zaten aynı boy)..

Lütfen bu tarifi deneyin, yabana atmayın..Bepanten kremin hücre yenilemesinde rolu çok büyük.

Eskiden reçetelere yazılırdı, şimdilerde kozmetiğe girdiği için yazılmıyor..

Bu yağlarında ayrı ayrı özellikleri olduğundan, hepsi bir arada mükemmel bir nemlendirici oluyor.. Diğer kalan malzemelerle ikinci kremi yapabilirsiniz..

Israrla LÜTFEN DENEYİN diyorum..

Bu faydaları sağlayan kaliteli kozmetik ürünler 300-400 TL fiyatla satılıyor.Kuruluktan kurtulup, ilerki yıllarda kırışıklıklarınızda gerileme olduğunu ve en önemlisi geç cizgilenmeyi göreceksiniz :)))

Hoşçakalın, güzel kalın ve ışıl ışıl parlayın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu