HABERLER

DÜĞÜNÜNE BİR GÜN KALA

Bursa’da düğünlerinden bir gün önce gelinlik teslim almak için buluştuğu nişanlısı tarafından takı meselesi yüzünden d*arbedilerek ağır y*aralanan kadın, kaldırıldığı hastanede ha*yatını kaybetti. Damat, nişanlısını tartışma sırasında d*arbedip a*ğır y*araladıktan sonra evde yalnız bırakıp fatura ödemeye gittiği belirlendi. Eve döndüğünde 112 Acil Servis’i arayıp nişanlısının banyoda düşerek ya*ralandığını söyleyen ş*üpheli, p-olis ekiplerince bo*ynundaki t*ırnak izlerinden yola çıkılarak yakalanınca su*çunu i*tiraf etti.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Songül Yalçın (25), daha önce hazırlattıkları gelinliği teslim almak için düğünlerinden bir gün önce 3 yıllık nişanlısı olan Y.E.A’nın (32) merkez Osmangazi ilçesi Hüdavendigar Mahallesi’ndeki evine gitti.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İkili arasında takı meselesi ve düğünden sonra yaşayacakları şehirle ilgili t*artışma çıktı. T*artışmanın büyümesi üzerine Y.E.A, nişanlısını evin banyosunda uzun süre da*rbetti. Y.E.A, Yalçın’ın b*aygınlık geçirmesi üzerine evden ayrıldı. Fatura borçlarını ödeyen damat adayı, yaklaşık 20 dakika sonra eve döndü.

Nişanlısının hala aynı yerde b*aygın y*attığını gören şüpheli, 112 Acil Servis’i arayıp Yalçın’ın banyoda k*ayarak dü*şüp ya*ralandığını söyledi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

O*lay yerine gelen sağlık görevlileri, birçoğu başında olmak üzere vücudunun birçok yerinde d*arp izleri bulunan kadını, Çekirge Devlet Hastanesine götürdü.Yoğun bakımda tedavi altına alınan Songül Yalçın, müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Boynundaki t*ırnak i*zleri ele verdi

Konuyla ilgili Y.E.A’nın ifadesine başvuran İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine bağlı Ci*nayet Büro Amirliği ekipleri, damat adayının boynundaki t*ırnak izlerinden şü*phelendi.Devam eden sorgu neticesinde Y.E.A, o*layı kendisinin gerçekleştirdiğini i*tiraf etti.Şüphelinin ifadesinde, nişanlısıyla kendisine ait evde gelinlik almak için buluştuklarını, bu sırada aralarında önceden beri devam eden takı meselesi ile düğünden sonra başka şehirde yaşama konularında ta*rtışma çıktığını söylediği belirtildi.

Y.E.A’nın, ta*rtışma sırasında nişanlısını b*anyoda da*rbettiğini, b*aygınlık geçirmesi üzerine hem kendisinin sa*kinleşmesi hem de Songül Yalçın’ın kendine g*elmesi için onu bırakarak evden ayrıldığını anlattığı ifade edildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen z*anlı, çıkarıldığı nöbetçi sulh c*eza ha*kimliğince tutuklandı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Bu İçerik kopyalanamaz !!
Kapalı
Kapalı