Düğünde rezalet: Damat Genç garsonu tuvalette

ABD, kendi düğününün sonunda genç bir garsona s–arkıntılık yapan damadı konuşuyor… Philadelphia’da yaşanan olayda 31 yaşındaki Matthew Aimers, sa-rhoş olduktan sonra r-eşit olmayan bir garsona sa-rkıntılık yaptı. Gecenin sonunda garsonu tuvalete kadar takip edip c*nsel saldırıda bulunan Aimers gözaltına alındı. Aimers’ın yaşananların ardından boşanıp boşanmadığına dair bir açıklama yapılmadı.

Her şey 24 Kasım’da Philadelphia’daki bir mekanda gerçekleşen düğün töreninde başladı… Yaşananların bugün gündeme gelmesinin sebebi ise s*pık damada açılan davanın detaylarının kamuoyuyla henüz paylaşılmış olması.

31 yaşındaki Matthew Aimers, hayatının aşkıyla resmen evlendikten sonra düğününde eğlenmeye başladı. A-lkolün su gibi aktığı gecenin sonunda ise ortalık karıştı. Zira damat, gece boyunca gözleriyle adeta t*ciz ettiği genç bir garsonu tuvalete kadar takip edip c*nsel s-aldırıda bulundu.

Bir süredir birlikte olduğu sevgilisiyle evlenen Aimers’ın evliliğinin bu c*nsel s-aldırı sonrasında sona erdiği iddia edildi.

Gecenin sonunda henüz r-eşit olmayan garson-un peşinden kad-ınlar tuvaletine giren s*pık damat önce genç kızı *pmek istedi. Daha sonra garsonu elle t*ciz etti. Genç kadına c*nsel or–ganını gösteren s-pık damat 100 dolar karşılığında, “Gerçekten içinden geliyormuş gibi *pmesini” istedi. Genç kız bu isteği reddetti. Genç garson tarafından reddedilen Aimers, şi–ddet uygulamaya başladı ve yu–mruklayarak t–artakladı.

Olayın ardından gözaltına alınan Aimers, masum olduğunu söyledi. Philadelphia Inquirer gazetesine konuşan Aimers’ın avukatı Louis Busico, “Müvekkilim iddiaları reddediyor ve masum olduğunu söylüyor. Kendisi hakkında çıkan karalama kampanyasıyla mücadele ediyor” dedi.

21 Şubat’ta c*nsel s–aldırı s-uçlamalarıyla hakim karşısına çıkacak Aimers’ın evliliğini akıbeti ise şu an bilinmiyor.