Dişlerinizi Bembeyaz Yapmak İçin Bu Yöntemle Fırçalayın

Dişlerinizi Beyazlatmak İçin Bu Kömürle Fırçalayın

Doğal beyazlığını kaybetmiş dişler hiç kimse için çekici değildir. Dünyada doğal beyaz dişlere sahip olmayan birçok insan onları beyazlatmak için maaşlarını harcıyor fakat aldıkları sonuçlar yetersiz ve geçici olmaktan öteye gidemiyor.

Dişçinize her 3 ayda giderek dişlerinizi beyazlatabilirsiniz fakat bu hem çok pahalıdır hem de kullandıkları kimyasallar sebebiyle sağlığınıza zararlıdır.

Açıkçası dişlerinizi beyazlatmanın çok daha kolay ve ucuz bir yöntemi var ayrıca sağlığınıza da herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Sırrımızı merak mı ediyorsunuz? Aktif kömürden başka bir şey değil!

Aktif kömürün dişlerinize bulaşan şarap, kahve, çay ve genel plak lekelerini çıkarıcı özellikleri bulunuyor. Ayrıca sindirimi de oldukça zararsız olduğundan rahatlıkla kullanılabilir. Haftada bir normal diş fırçalama rutininizi bozmayarak devam ederseniz harika sonuçlar elde edebilirsiniz.Nasıl Kullanılır?

  • 1. Eczanelerden veya marketlerden alabileceğiniz aktif kömür tabletleri işinizi görecektir. Bir adet tableti ezip bir kaba koyarak işe başlayabilirsiniz.
  • 2. Ezdiğiniz tableti çay kaşığıyla karıştırarak kıvamını yoğunlaştırın ve macun kıvamına getirin.
  • 3. Karışımı dişlerinize sürün ve bastırmadan fırçalayın.
  • 4. 3 dakika bekledikten sonra durulayın.İşte bu kadar basit!