HABERLER

DAMAT DEHŞET SAÇTI

KARAMAN’da eşiyle bo/şanma aşamasındaki damat, çocuklarını görmek için gittiği kaynanasının evinde kaynanasını bı/çaklayarak ö/ldürürken kayınbiraderini ve eşini a/ğır ya/raladı.


KARAMAN Ziya Gökalp Mahallesi 867. Sokak’ta yaşanan olayda; eşiyle boşanma aşamasında olduğu ileri sürülen damat D.T., çocuklarını görmek için kayınvalidesinin oturduğu eve geldi. Evde henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan kavgada ci/nnet getiren D.T., kayınvalidesi Necla Koçyiğit’i (56) sırtından defalarca b/ıçakladı. Ö/fkeli damat daha sonra kayınbiraderi 22 yaşındaki Osman B.’yi 12 yerinden, eşi Özlem T.’yi de 4 yerinden b/ıçaklayarak a/ğır ya/raladı.


Su/ç aletiyle birlikte yakalandı

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Eve gelen sağlık ekibi yaptığı kontrolde Necla Koçyiğit’in olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit etti. Ağır ya/ralanan Osman B. ile Özlem T., ambulansla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Olaydan sonra kaçan ci/nayet şüphelisi D.T., su/ç aleti b/ıçakla birlikte kısa süre içinde polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Zanlı D.T., alınan sağlık raporunun ardından emniyet müdürlüğüne götürüldü. Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Necla Koçyiğit’in cenazesi kızı ve oğlunun tedavi gördüğü hastanenin mo/rguna kaldırıldı.


Aynı evde 9 yıl sonra ikinci ci/nayet

Bundan 9 yıl önce aynı evde tek başına yaşayan 80 yaşındaki emekli öğretmen Mahide Doğay da hu/nharca ö/ldürülmüştü. Olayın yaşandığı tarihte kendisinden haber alamayan yakınlarının polise haber vermesiyle Mahide Doğay, çilingirle girilen evinde el, ayak ve boynuna ba/ğlanan do/muz ba/ğı ile bo/ğularak ö/ldürülmüş olarak bulunmuştu. Üzerinde yorgan ve yastıkların olduğu belirlenen Mahide Doğay’ın aynı zamanda evinin de karıştırıldığı belirlenmişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu