DAMAT DE-HŞETİ! KU-RŞUN YAĞDIRDI

Isparta’nın Yalvaç ilçesinde damat ta-rtıştığı dini nikahlı eşi ve babası ile aralarındaki sorunun halledilmesi için devreye giren köy muhtarını ö-ldürdü.

Edinilen bilgiye göre olay, bugün saat 17.45 sıralarında Yalvaç ilçesine bağlı Çetince Köyü’nde meydana geldi.

İddiaya göre, Antalya’da yaşayan R.D., ta-rtıştığı eşi ve kayınpederi ile konuşmak üzere köye geldi. Konuşmak için Köy Muhtarı Ayşe Adıgüzel’den de yardım isteyen R.D., köyde görüşmek üzere eşi A.A. ve O.A.’nın yanına gitti.

Konuşma sırasında aralarında ta-rtışma çıkan grupta, damat R.D., eşi A.A., kayınpederi O.A. ve Köy Muhtarı Ayşe Adıgüzel’i v-urdu. Olayın ardından damat R.D.’nin bölgeden k-açarak uzaklaştığı öğrenildi. Durumun haber verilmesiyle birlikte olay yerine 112 Acil Servis ve jandarma ekipleri sevk edildi.

3 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Sağlık ekiplerinin yaptığı kontroller sonucu 3 kişinin de ö-ldüğü tespit edildi.

GÖZALTINA ALINDI

Jandarma ekipleri tarafından yapılan araştırma sonucu fi-rar ettiği belirlenen damatla ilgili çalışma başlatıldı. K-atil z-anlısı damat, olaydan yaklaşık 40 dakika sonra Gelendost ilçesi sınırlarında jandarma ekiplerince kı-skıvrak ya-kalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, hayatını kaybeden 3 kişinin ce-nazelerinin ise gerekli incelemeler sonrasında o-topsi yapılmak üzere m-orga sevk edileceği öğrenildi.