HABERLER

DAĞINIK OLDUĞUNU SÖYLEYEN DEDESİNİ DÖVEREK ÖLDÜRDÜ

İstanbul Beykoz’da aynı evde yaşayan ve adaş olan dede torun arasında, torunun fazla da/ğınık olduğu gerekçesiyle ta/rtışma çıktı. Si/nirlerine hakim olamayan torun, yaşanan ta/rtışma esnasında dedesini da/rbetti. Yere dü/şen yaşlı adam başını ça/rparak yaşamını yi/tirdi. E/kiplerin evde yaptığı incelemede ise g/izemli bir toz bulundu. Toz, incelemeye alınırken za/nlı da tu/tuklanarak ce/zaevine gönderildi.Beykoz Ortaçeşme Mahallesi Berk Sokakta meydana gelen olayda, i/ddiaya göre 92 yaşındaki Recep A. i/ddiaya göre aynı evde yaşadığı torunu olan ve kendi adı konulan torunu 31 yaşındaki Recep A.’ya “evi çok da/ğıttın biraz daha düzenli ol” dedi.

YERE DÜ/ŞÜP KAFASINI ÇA/RPTI

Dedesinin bu sözü üzerine ikili arasında ta/rtışma çıktı. İddiaya göre torun dedesini bir süre da/rbetti, yere dü/şen yaşlı adam ka/fasını ça/rparak ha/yatını ka/ybetti.POLİSE TESLİM EDİLDİ

Dedesinin adı olduğu için ailesinin Recep ismini verdiği torun, olayın ardından yakınları tarafından emniyete götürülerek polise teslim edildi.

EVDEKİ TOZ DİKKAT ÇEKTİ

Gö/zaltına alınan şü/phelinin evine giden Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü e/kipleri, adreste arama yaptı. Yapılan aramalarda şü/phelinin odasında poşetler içerisinde toz ma/dde bulundu.TU/TUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Şü/pheli ifadesinde toz ma/ddeleri kendisinin internetten aldığı tarifle uy/uş/tu/rucu olarak yaptığını söylediği ileri sü/rüldü. Emniyette ifade işlemleri tamamlanan Recep A., sevk edildiği adli makamlarca tu/tuklandı.

MADDE İNCELENECEK

Öte yandan toz ma/dde üzerinde yapılan incelemelerde ki/myasal ma/ddelerinde bulunduğu belirlendi. Ma/ddenin ne olduğu k/riminal incelemelerin ardından belli olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu